مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی (2) : این مدل های بافته که ملهم از مدل موهای ...


این مدل های بافته که ملهم از مدل موهای عروس هستند، بسیار رمانتیک و ظریف هستند و توجه هر کسی را در همان نگاه اول جلب می کنند. به همین دلیل است که ستاره ها اغلب این مدل ها را برای فرش قرمز انتخاب می کنند و عروس ها نیز این مدل ها را انتخاب می کنند.پادشا: این مدل های بافته که ملهم از مدل موهای عروس هستند، بسیار رمانتیک و ظریف هستند و توجه هر کسی را در همان نگاه اول جلب می کنند. به همین دلیل است که ستاره ها اغلب این مدل ها را برای فرش قرمز انتخاب می کنند و عروس ها نیز این مدل ها را برای روز بزرگ زندگی شان انتخاب می کنند. در اینجا مدل های محبوبمان را جمع آوری کرده ایم.


مطلب مرتبط:

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی (1)مراسم عروسی , برگزاری مراسم عروسی , هزینه مراسم عروسی

نیکول کیدمن

راهنمای برگزاری مراسم عروسی , چک لیست برنامه ریزی مراسم عروسی , چطور مراسم عروسی را در خانه برگزار کنیم

موی موج دار نیکول کیدمن در رشته های باریک بافته شده و پشت سرش بطور مارپیچ شینیون شده است.


فَن بینگ بینگ

مراسم ختم پدر لاله و ستاره اسکندری , برنامه ریزی مراسم عروسی , راهمای مراسم عروسی

فن که همیشه در دنیای بازیگری و فشن بسیار محبوب است، مدل موی جمع و بافته را برای فرش قرمز انتخاب کرده است. این مدل بسیار رمانتیک و زیباست. بافت ها از جلوی سر او شروع شده و در پشت سرش یک شینیون کوچک درست کرده اند.


شریل کول

آداب ورسوم کردهای خراسان و مراسم عروسی آن , مد لباس مراسم عروسی , برای مراسم عروسی فضای باز چطور لباس بپوشیم

عروس هایی که لباس های پشت باز را دوست دارند می توانند پشت موهایشان را باز بگذارند یا ببافند و آویزان کنند. شریل کول برای فرش قرمز کن، لباس پشت باز زیبایی انتخاب کرده بود و پشت موهایش را در فواصلی با روبان بسته بود.


هیدن پنتیر

مراسم عروسی هندی چگونه برگزار می‌شود , معضلات مراسم عروسی , مراسم عروسی با آرزوی داشتن هفت پسر

عروس ها بجای آنکه روی سرشان تاج بگذارند می توانند بافت تل مانند روی سر را انتخاب کنند. قبل از شروع بافت، باید کل موها اتو شده و صاف شوند تا بافتن آنها راحت تر شود. بافت باید به سمت زیر باشد نه رو، تا نیمدایره ای بافته روی سر تشکیل شود.


جسیکا آلبا

مراسم عروسی سنتی در شیراز , ست مراسم عروسی , مراسم عروسی هند

جسیکا مدل کلاسیک شینیون را انتخاب کرده و برای مدرنتر کردن آن، یک بافت به شکل مار از پشت سرش به سمت بالا زده است. برای درست کردن این مدل، اول از بالای گوش موهای پشت را بطور افقی به دو نیم تقسیم کنید و نیمه بالایی را شینیون کنید. بعد نیمه پایینی را به سمت بالا ببافید.


کیتی پری

مدل های گیفت برای مراسم عقد و عروسی , مراسم شب عروسی , لیست کارهای قبل از مراسم عروسی

استایلیست موی کیتی پری برای زیباتر کردن موهای مشکی او، از یک برگ طلایی رنگ هم کمک گرفته است. او برای دادن حالت دولچه گابانا به موهای کیتی، یک هدبند طلایی منحصر بفرد به موهای او زده است. برای این مدل، باید موها را بطور عمودی به دو نیم تقسیم کنید و هر دو سمت را بافت فرانسوی بزنید و سپس آنها را به سمت هم تا کنید تا بالای سر جمع شوند و تلی تشکیل دهند.


کِری واشینگتن

مراسم نوروز و عروسی در دوران صفویان , مراسم عروسی در دوران صفویان , مطالب تصویربرداری از مراسم عروسی

استایلیست کری واشینگتن یک نیمه شینیون برای او درست کرده است. از آنجائیکه مدل بافت روی موهای تیره زیاد معلوم نیست، برای او اکستنشن رنگی هم کار کرده تا توجه را به بافت او جمع کند.


کریستن استوارت

حکم مراسم عروسی حضرت قاسم , چند توصیه برای مراسم عروسی , متفاوت ترین مراسم عروسی جهان

مدل موی کریستن حالت زیبایی برای عروسی های ساحلی یا مناطق مرطوب دارد. برای آنکه بافت شما حالت پُرتری داشته باشد باید از محصولات حجم دهنده استفاده کنید. یادتان نرود که بعد از بافت هم باید آن را پوش بدهید تا کلفت تر نشان دهد.


لی میشل

برگذاری مراسم عروسی ارزان , نقشه کشیدن برای سرقت در مراسم عروسی , چند توصیه برای تدارک مراسم عروسی

این مدل برای عروس های ماجراجویی که چیزهای متفاوت را دوست دارند مناسب است. این مدل هم شیک است و هم برای عروس با تور بلند، راحت تر است. بعد از آنکه عروس تور سرش را درمی آورد، زیبایی این مدل در پشت سر خودش را نشان می دهد.


مینکا کِلی

چطور در دو هفته مراسم عروسی بگیریم , برگزاری مراسم عروسی ایده آل , مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

مدل موی مینکا بسیار رمانتیک و مخصوص مراسم اعیانی و تجملی است. برای آنکه روی بافت موهایش تأکید شود، یک عدد گردنبند را باز کرده و روی موهایش سنجاق کرده اند. البته گردنبند مربوطه باید حلقه های زیادی داشته باشد تا سنجاق ها آن را روی سر محکم کنند.


سلما هایک

چی بپوشم برای مراسم عروسی، خواستگاری و … , ایده مراسم عروسی به سبک ژاپنی , آنچه باید در مراسم عروسی دقت کنیم

دو بافت باریک روی شینیون سلما به موی او حالت رب النوع های یونانی داده اند. برای این مدل شینیون باید بخش های مختلف موها را شل ببافید تا حجم بگیرد و سپس همه آنها را شینیون کنید و دو بافت باریک را از روی کل آنها بگذرانید.


تیلور سوئیفت

بمب گذاری تازه ترکیه در مراسم عروسی , برگزاری مراسم عروسی رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان , انتخاب های صحیح برای مراسم عروسی خود

این ستاره موزیک کانتری برای فرش قرمز مدل بافت پریشان را انتخاب کرده است. برای درست کردن این مدل، از دو طرف گوش باید شروع به بافتن کنید و آنها را بالای سر بهم برسانید. بعد باید از زیر موها دو نیم بافت فرانسوی ببافید. یعنی از هر سمت چند رشته مو بردارید و به بافت اضافه کنید تا زیر موها بافته شود و حالت یکنواخت و سبدمانند بگیرد. یادتان نرود که موهای کوتاه را بگذارید پریشان بماند و اسپری نزنید و نخوابانید.


زوئی سالدانا

مراسم عروسی اوباما , تصاویر از مراسم عروسی خواهر لیلا اوتادی , مراسم عروسی شهره لرستانی

این مدل برای عروس هایی که سادگی را دوست دارند و راحتی را بر تجمل و پیچیدگی ترجیح می دهند، مناسب است. عروس هایی که دوست ندارند زیاد تغییر کنند و می خواهند صورتشان بیشتر خودش را نشان دهد، نیز این مدل را دوست دارند. بعد از آنکه موها را کاملاً سشوار کشیدید و به آن حجم دادید، به آن موج بدهید و یک بافت باریک از یک طرف سر، در بالای گوش، شروع کنید و در سمت دیگر سر آن را سنجاق کنید.


ویدیو : مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی (2)