محسنی‌نسب «مجانی» را با کوزِی گونِی می‌سازد : اخبار فرهنگی - محسنی‌نسب «مجانی» ...اخبار فرهنگی - محسنی‌نسب «مجانی» را با کوزِی گونِی می‌سازد

محسن محسنی نسب از ساخت فیلم سینمایی «مجانی» به کارگردانی و تهیه کنندگی خودش خبر داد.

محسن محسنی نسب تهیه کننده سینما  با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: «مجانی» به کودکان بی سرپرستی که در منطقه قاچاق می‌شوند و مشکلات آن می‌پردازد و پس ار اتمام مراحل نگارش فیلمنامه این اثر سینمایی مراحل پیش تولید آن را آغاز کردیم.

 

محسنی اژه ای , محسنی اژه‌ای , غلامحسین محسنی اژه‌ای

 

تهیه کننده فیلم سینمایی «لامپ 100» در ادامه از حضور کیوانچ تاتلیتوگ بازیگر نقش کوزی در سریال ترکیه ای کوزی گونی به عنوان یکی از بازیگران «مجانی» نام برد و افزود: حضور کیوانچ تاتلیتوگ در این فیلم سینمایی قطعی شده است و به زودی وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد.

 

محسنی نسب تاکید کرد: فیلمنامه را برای دریافت پروانه ساخت به ارشاد ارائه کرده‌ایم که احتمالا در جلسه امروز شورای پروانه ساخت بررسی خواهد شد و به محض دریافت پروانه ساخت در تیر ماه سال جاری مراحل فیلمبرداری این فیلم را در ترکیه که اصلی ترین لوکیشن فیلم در این کشور است و تاجیکستان آغاز خواهیم کرد.

 

این تهیه‌کننده که «لامپ 100» را به کارگردانی سعید آقاخانی در نوبت اکران دارد تصریح کرد که فعلا هیچ زمان مشخصی را برای اکران این فیلم در نظر نگرفته است.
اخبار فرهنگی - فارس


ویدیو : محسنی‌نسب «مجانی» را با کوزِی گونِی می‌سازد