ماجرای جنایت هولناک معتاد شیشه ای : اخبار حوادث - ماجرای جنایت هولناک معتاد ...اخبار حوادث - ماجرای جنایت هولناک معتاد شیشه  ای

معتاد شیشه ای، در یک جنایت هولناک پدرش را به خاطر تامین هزینه های موادمخدر کشت.

به گزارش خراسان، چهارشنبه شب گذشته، در حالی که سیاهی شب آسمان را پوشانده بود، جوان ۲۷ساله معتاد که همه مواد مخدرش را ۳ساعت قبل مصرف کرده بود، دوباره به فکر تامین هزینه اعتیادش افتاد تا برای مصرف شب «شیشه» بخرد.

 

این جوان بیکار که قبلا نیز به جرم اعتیاد و حمل موادمخدر زندانی شده بود، باز هم تصمیم گرفت تا با ایجاد سروصدا و کتک کاری مادرش را وادار کند که پولی برای خرید مواد بدهد. او با حالتی خشمگین سراغ مادرش رفت و درحالی که وانمود می کرد به شدت خمار و عصبانی است با او درگیر شد تا پولی برای خرید شیشه به او بدهد.

 

مادر که برای حفظ آبرو نمی خواست همسایگان متوجه ماجرا شوند مبلغ ۳۰هزار تومان تهیه کرد، ولی جوان شیشه ای او را به باد کتک گرفت و گفت: این پول فقط کرایه خودرو می شود تا نزد قاچاق فروش بروم. مادر که همه راه ها را به روی خود بسته می دید با التماس از فرزند ۲7ساله اش خواست آرام باشد تا او مبلغی دیگر را از همسایه اش قرض بگیرد. در همین گیرو دار بود که پدر متوجه ماجرا شد و از اتاق بیرون آمد.

 

او که نمی توانست توهین و فحاشی ها را نسبت به همسرش تحمل کند، سیلی آرامی به گوش فرزندش زد و گفت: این سروصداها چیست که به راه انداخته ای؟ ... اما معتاد شیشه ای دیگر اجازه نداد سخن پدر تمام شود و با تمام قدرت او را هل داد. وقتی پدر ۵۸ساله، روی زمین افتاد، او لگد بسیار محکمی به شکم پدرش زد و پس از آن هم دوان دوان به طرف اتاقش رفت و با چماق بیرون آمد. جوان معتاد درحالی که پدرش نقش بر زمین بود چنان ضربه ای هولناک به او وارد کرد که پدر از هوش رفت. اعضای خانواده که شاهد این ماجرا بودند به کمک مرد ۵۸ ساله شتافتند و با ریختن آب روی صورت، وی را به هوش آوردند. آن شب مرد میانسال از درد به خود می پیچید تا این که صبح روز بعد برای مداوا به مرکز درمانی رفت و به دلیل وخامت حالش بستری شد.

اما او پس از ساعت ها جدال با مرگ، قربانی ضربات پسر شیشه ای اش شد و جان خود را از دست داد. این گزارش حاکی است: در پی اعلام مرگ مشکوک مرد ۵۸ ساله به قاضی ویژه قتل عمد، بلافاصله تحقیقات قضایی از سوی قاضی سید جواد حسینی دراین باره آغاز و مشخص شد که مرد میانسال به دلیل عوارض ناشی از اصابت جسم سخت و پارگی روده جان باخته است بنابراین به دستور مقام قضایی، ماموران انتظامی به روستای جیم آباد در اطراف مشهد (محل وقوع جنایت) عزیمت کردند و پسر مقتول را به اتهام ارتکاب قتل دستگیر کردند.

این جوان متاهل که همسرش نیز شاهد ماجرای قتل بود وقتی مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت به صراحت ارتکاب جنایت را پذیرفت و گفت: ازمدتی قبل بیکار بودم و سابقه کیفری به خاطر موادمخدر را نیز دارم. او درحالی که مدعی بود برای اولین بار مادرش را کتک زده است، ادامه د اد: آن روز ساعت ۴ بعدازظهر مواد مخدرم تمام شد و چون پولی برای خرید مواد نداشتم با مادرم درگیرشدم که پدرم دخالت کرد من هم اورا با چماق و لگد زدم. وی در پاسخ به سوال قاضی ویژه قتل عمد که چه نوع موادی مصرف می کنی؟ گفت: شیشه می کشم البته گاهی نیز کریستال مصرف می کنم ولی هنگام نزاع از هوشیاری کامل برخوردار بودم که با پدرم دعوا کردیم. گزارش خراسان حاکی است جوان شیشه ای با صدور قرار بازداشت موقت از سوی قاضی حسینی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت تا تحقیقات بیشتری در این باره انجام شود.

اخبار حوادث - خراسان

 


ویدیو : ماجرای جنایت هولناک معتاد شیشه ای