فریب دختران زیبارو در فیسبوک برای رسیدن به اهداف پلید+عکس : مجرمی که به دختران ...مجرمی که به دختران تعرض می‌کرد جرمش توسط کلیسا نادیده گرفته شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،تیموتی استوری 35 ساله به جرم تعرض به دو دختر نوجوان پس از تلاش‌های بسیار دادگاهی شد. این مجرم شیطان صفت که در کلیسایی در مرکز لندن کار می‌کرد کسانی که به کلیسا می‌رفتند را زیر نظر می‌گرفت.


به گزارش دیلی‌میل، تیموتی از طریق فیس‌بوک با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کرد و پس از اغفال کردن‌شان آن‌ها را به قسمت جوانان کلیسا می‌اورد و بعد به نیت شوم خود می‌رسید.

برای رسیدن به اهداف مطلوب باید طراح خوب ایده ها , دعای سریع الاجابه برای رسیدن به معشوق , دعایی برای رسیدن به معشوق


این دو نوجوان تنها افرادی نبودند که مورد تعرض و آزار او قرار گرفتند. تعداد زیادی برای شکایت به اداره پلیس مراجعه کردند که از بین آن‌ها می‌توان به دو خواهر 15 و 17 ساله اشاره کرد. این فرد برای اینکه به خواسته پلید خود برسد یا با تعریف کردن از طرف مقابل و یا توهین و تحقیرشان آن‌ها را وادار به پیروی از خویش می‌کرد.

هنگامی که یکی از قربانیان به یکی از کشیشان مراجعه کرد، در ابتدا با بی‌اعتنایی او مواجه شد اما پس از مراجعات پیاپی، تنها جوابی که گرفت این بود که باید به او کمک کنیم وبرای تنبیه وی این مسئله حتما هنگام پرداختد حقوقش مد نظر قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که او در حال حاضر در حال محاکمه است و قاضی دادگاه هم به شدت در مورد این پرونده سخت‌گیر است.  

اخبار حوادث  -  باشگاه خبر  نگاران 


ویدیو : فریب دختران زیبارو در فیسبوک برای رسیدن به اهداف پلید+عکس