فرهادی: برای رسیدن به مسابقات قهرمانی فوتبال بانوان آسیا كار سختی داریم : 

  شرط بندی مسابقات فوتبال , کار در منزل برای بانوان بسته بندی , کار در منزل برای بانوان

 

 بازیكن تیم فوتبال بانوان زیر 19 سال گفت: برای رسیدن به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا كار سختی پیش‌رو داریم. پروین فرهادی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره صعود تیم ایران از مرحله اول مقدماتی قهرمانی آسیا اظهار داشت: دور اول مرحله مقدماتی از سطح بالایی برخوردار بود. از مدتی قبل تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودیم و با آمادگی در این مسابقات شركت كردیم.

وی افزود: می خواستیم در این مرحله به گونه ای عمل كنیم كه با اقتدار به دور بعد صعود كنیم و خوشبختانه توانستیم به این هدف خود برسیم.

فرهادی كه در این مرحله توانست 4 گل به ثمر برساند، تاكید كرد: در تمرینات روی استفاده از ضربات آخر برنامه داشتم و خوشبختانه در طول مسابقات توانستم نتیجه این تمرینات را ببینم. علاوه بر اینكه 4 گل به ثمر رساندم توانستم 2 پاس گل هم بدهم.

این بازیكن در مورد شرایط تیم فوتبال زیر 19 ساله ها و توجه فدراسیون به این تیم گفت: از فدراسیون بابت زحماتی كه برای تیم ما كشید ممنون هستیم. اگر این توجهات ادامه داشته باشد می توانیم در مرحله بعدی هم موفق شویم. البته دور دوم مسابقات سخت تر از دور اول است و اگر می خواهیم در مرحله نهایی این رقابت ها باشیم باید سخت كار كنیم چون بازی های دشواری پیش رو داریم.... / خبرگزاری فارس


ویدیو : فرهادی: برای رسیدن به مسابقات قهرمانی فوتبال بانوان آسیا كار سختی داریم