غذاهای خوشمزه در سرزمین قهوه! : احتمالا نخستین چیزی که با شنیدن نام "برزیل" ...


احتمالا نخستین چیزی که با شنیدن نام "برزیل" به ذهنتان می آید،فوتبال است و هیجانی که مردم این سرزمین برای این ورزش دارند در ذهن نقش می بندد. این بار به خاطر فوتبال یا دیدنیها به سفر مجازی برزیل نمی رویم بلکه می خواهیم با غذاهای این کشور آشنا شویم. توریسم آنلاین: احتمالا نخستین چیزی که با شنیدن نام "برزیل" به ذهنتان می آید،فوتبال است و هیجانی که مردم این سرزمین برای این ورزش دارند در ذهن نقش می بندد.  این بار به خاطر فوتبال یا دیدنیها به سفر مجازی برزیل نمی رویم بلکه می خواهیم با غذاهای این کشور آشنا شویم.

سبک آشپزی در برزیل الهام گرفته از اروپا،آفریقا و آمریکا است.هر مهاجر شیوه ای از سرزمین خود را با سبک آشپزی بومیان تلفیق کرده تا غذاهای امروزی برزیل بر سفره جای بگیرند.

در ادامه برزیل و غذاهای بومی آن را می بینید:

"کاشینها" غذای محبوب برزیلی که گوشت مرغ با خمیر پوشانده و سرخ می شود.

غذاهای خوشمزه , غذاهای گیاهی خوشمزه , چگونه یک سالاد برنج قهوه ای خوشمزه تهیه کنیم"بریگادیرو" شیرینی خوشمزه برزیلی است که از شیر خشک،پودر شکلات،کره و دانه های شکلات تهیه می شود.

خوشمزه ترین غذاهای ایرانی , غذاهای رژیمی خوشمزه , غذاهای ساده و خوشمزه

طرز تهیه شیر قهوه خوشمزه , غذاهای خوشمزه با بادمجان , غذاهای کم کالری و خوشمزه"فیجودا" یک نوع خورشت برزیلی است که از لوبیا،گوشت گاو،سوسیس،گوجه فرنگی،هویج و کلم تهیه و در ظرفی سفالی طبخ می شود.

عکس غذاهای خوشمزه , نکاتی برای خوشمزه ترین شدن غذاهای نذری , راز غذاهای خوشمزه"موکوکا دو کامارائو" خورشت میگو است که در شیر نارگیل پخته می شود و انواع سبزیجات،فلفل و گوجه فرنگی نیز به آن اضافه می شود.

غذاهای ایرانی وانواع غذاهای خوشمزه ایرانی , غذاهای خوشمزه با مرغ , از غذاهای خوشمزه با مرغ"رومئو و ژولیت" یک ورقه پنیر سفید و یک لایه پنیر "Guava" که کنار غذا خورده می شود.

غذاهای سریع و خوشمزه , brooztarin طرز تهیه غذاهای رژیمی و کم کالری خوشمزه برای لاغری و کاهش وزن , انواع غذاهای ایرانی خوشمزه"امپادائو" معمولا با مرغ،زیتون،پنیر،ذرت تهیه می شود و هر نوع گوشت دیگر به دلخواه مانند گوشت گاو و یا میگو هم اضافه می شود.

طرز تهیه انواع غذاهای رژیمی خوشمزه , طرز تهیه غذاهای فست فودی خوشمزه , انواع غذاهای خوشمزه ایرانی"واتاپا" از نان،میگو،شیرنارگیل ،ماهی تهیه می شود که در سس بادام زمینی طبخ شده و ترکیبی کِرِمی و یک دست به دست می آید.

غذاهای خوشمزه با کدو سبز , انواع غذاهای فسفودی خوشمزه , غذاهای فست فودی خوشمزه"آکارا" از لوبیا له شده که به شکل توپ در آمده و با میگو و فلفل پر می شود.

راز خوشمزه ترین قهوه , دستورالعمل غذاهای خوشمزه , دستورپخت غذاهای خوشمزهبرزیلی ها در به راه انداختن باربکیو مهارت دارند."چوراسکو" نامی است که برزیلی ها به غذاهای کبابی خود می دهند. انواع گوشت و سوسیس و سبزیجات در باربکیو کباب و خورده می شود.

رستوران ها و غذاهای خوشمزه , خوشمزه ترین غذاهای دنیا , غذاهای معروف و خوشمزه ارمنستان"مانیدیوکا" چیزی شبیه به سیب زمینی سرخ کرده فرانسوی هاست که در حقیقت ریشه گیاه "مانیوک" که خرد و سرخ می شود و با روغن زیتون یا پنیر پارمزان(پارمسان) میل می شود.

انواع قهوه های معروف و خوشمزه را بشناسید , غذاهای ایرانی خوشمزه , غذاهای خوشمزه خیابانی شهرهای مختلف دنیا


ویدیو : غذاهای خوشمزه در سرزمین قهوه!