شلوار جین هایی مناسب بوت و نیم بوت : شلوار جین‌هایی كه طراحان برای زمستان 94 ...شلوار جین‌هایی كه طراحان برای زمستان 94 به شما پیشنهاد می كنند.

شلوار جین یكی از محبوب‌ترین بخش پوشاك و شاید بتوان گفت بخش همیشگی پوشاك بانوان و آقایان است. برای ایجاد تنوع و رسمیت بخشیدن به این لباس، دانستن اطلاعات مفید ضروری است. در این گزارش ما به بیان نكاتی از جمله رنگ، مدل و سایر پارامترهای مورد توجه طراحان برای طراحی شلوار جین در زمستان امسال می‌پردازیم و گستره‌ای از تنوع را كه توسط طراحان صاحب نام معرفی شده‌اند به شما نشان می‌دهیم.

جین پاچه گشاد

راهنمای انتخاب کفش مناسب کت و شلوار , کفش مناسب کت و شلوار , انتخاب کفش مناسب کت و شلوار

شلوار پاچه‌گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است


شلوار پاچه‌گشاد هم، امسال مورد توجه طراحان مد است و از قلم نیفتاده. گرچه این مدل به اندازه دیگر مدل‌های زمستان امسال مثل شلوار تا خورده محبوبیت ندارد اما در لیست طرح‌های  زمستان دیده می‌شود و به درد خانم‌هایی می‌خورد كه نیم‌بوت می‌پوشند.

جین چسبان

پیام هایی مناسب دوستان , شلوار مناسب قد بلند , چه ورزش هایی در صبح مناسب است

اگر در فصل زمستان بوت بلند می پوشید باید سراغ این مدل بروید


شلوار تنگ یا همان لوله تفنگی امسال هم قله‌های دنیای مد را فتح كرده است. این مدل بیشتر مناسب بانوانی است كه از تناسب اندام و پاهای كشیده برخوردار هستند. اگر تمایل دارید در فصل زمستان بوت بلند بپوشید باید سراغ این مدل بروید.

جین كلاسیك

چه ورزش هایی در صبح مناسب است؟ , شلوار مناسب برای ورزش کردن , شلوار مناسب برای کفش پاشنه بلندقهوه ای و متنتو سورمه ای

بسیاری از طراحان دنیای جین، شلوار جین كلاسیک را بهترین مدل آن می دانند


بسیاری از طراحان دنیای جین، شلوار جین كلاسیك را بهترین مدل آن می‌دانند. طبق نظر آنها این مدل شلوار را می‌توان هنگام پیاده روی، سر كار و حتی در مراسم‌ و جشن‌ها پوشید. شلوار جین كلاسیك تقریبا به تمام خانم‌ها با هر سن و سلیقه‌ای تعلق دارد و به همین دلیل باعث شده تا این مدل، در هر فصلی و هر مدی، خط اول تولید شلوار جین باشد.

جین فانتزی

سایز مناسب کت و شلوار , کت و شلوار دخترانه مناسب بله برون , لباس مناسب با شلوار سفید

عناصر تزئینی بیشتر مناسب لباس‌های رسمی است و به درد ‌مهمانی می خورد


در پایان به آخرین مدل مورد توجه طراحان امسال می‌پردازیم. سنگ‌های رنگی، منجوق‌های رنگارنگ، پولك، دكمه‌های هم رنگ شلوار و گلدوزی می‌تواند شلوار جین شما را زینت بخشد و تیپ شما را از یكنواختی نجات دهد. عناصر تزئینی بیشتر مناسب لباس‌های رسمی است و به درد ‌مهمانی می‌خورد.

جین تا خورده

شلوار پارچه ای مردانه چه کفش هایی باید پوشید , در دوران بارداری چه لباس هایی مناسب است؟ , سگ هایی مناسب آدم های پر مشغله

بعد از خرید شلوار احتیاجی به کوتاه کردن آن ندارید، دمپای آن را برگردانید


از میان سبك‌های قدیمی و فراموش شده، جین با لبه برگردان دوباره توجه طراحان مد را جلب كرده است. این مدل شلوارها برش آزادی دارند، انگار كه یك سایز بزرگ‌تر خریده باشید. چنین مدلی این امكان را برای شما فراهم می‌كند تا شلوار همسر یا برادر خود را به كمك یك تای كوچك یا بزرگ استفاده كنید. البته نباید فراموش كنید اگر كمر شلوار برای شما گشاد است، باید آن را همراه یك كمربند استفاده كنید. همچنین اگر هنگام خرید، شلواری انتخاب می‌كنید كه قدش بلند است، می‌توانید بدون مراجعه به خیاط، آن را به اندازه قد و قامت خود در بیاورید.

جین رنگی

رنگ پیراهن مناسب کت و شلوار مشکی , شلوار مناسب بارداری , چه رنگ هایی برای تابستان مناسب است

از رنگ های متفاوت برای انتخاب شلوار جین استفاده کنید


برای روزهای پیش رو، دیگر آبی كلاسیك، رنگ محبوب و رایج شلوار جین برای خانم‌ها نیست. كافی است به فروشگاه‌های لباس فروشی سر بزنید تا با رنگ‌های متنوع شلوارها رو به رو شوید و مطابق سلیقه و نیاز خود دست به انتخاب بزنید. برندهای صاحب سبك در دنیای جین مانند لیوایز، در مد زمستان امسال، شلوارهایی با رنگ مشكی، سفید، بژ، یشمی و ... طراحی و روانه دنیای پوشاك كرده‌اند.

جین پاره

رنگ شلوار مناسب کفش قهوه ای , شلوار های مناسب تابستان , گوشی هایی ککه از واقعیت مجازی مناسب هستند

این روزها شلوار پاره همراه ساییدگی بسیار محبوب است


شلوار جین با تكه‌های پاره و وصله‌دار یكی از مدل‌های فانتزی به حساب می‌آید. این سبك خاص مخصوص خانم‌هایی است كه دوست دارند تیپ‌های فشن را تجربه كنند و به تیپ اسپرت علاقه‌مند هستند. این مدل یكی از جدیدترین و منحصر به فردترین سبك‌های زمستان امسال است. این روزها شلوار پاره همراه ساییدگی بسیار محبوب است؛ پس اگر شلواری دارید كه از روی بدشانسی پاره شده است، نگران نباشید! خوشبختانه مد این روزها به شما شجاعت می‌بخشد و امكان استفاده از دورریختنی‌ها را برای شما فراهم می‌كند. 

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir


ویدیو : شلوار جین هایی مناسب بوت و نیم بوت