شرایط شرکت مجازین در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91 : شرایط شرکت مجازین در مرحله ...شرایط شرکت مجازین در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91

توکلی خبر داد: آغاز تکمیل ظرفیت کنکور از فردا

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به شرایط شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 91، از آغاز ثبت‌نام در این مرحله از فردا دوشنبه خبر داد.

 

تکمیل ظرفیت کنکور 95 , تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 95 , آغاز مرحله تکمیل ظرفیت ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در بیش از 40 رشته

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مهلت آغاز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91 از فردا دوشنبه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: داوطلبان می‌توانند تا روز چهارشنبه 10 آبان ماه جاری نسبت به انتخاب 10 کد رشته اقدام کنند.

وی در خصوص شرایط شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت، اظهارکرد: داوطلبانی که در آزمون سراسری 91 شرکت کرده و بر اساس کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

توکلی با اشاره به پرداخت الکترونیکی 2800 تومان برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت، گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو در این مرحله بر اساس تقاضای برخی دانشگاه‌ها به اعلام ظرفیت جدید در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص نحوه شرکت پذیرفته‌شدگان نهایی کنکور 91، تصریح کرد: در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، قبولی قبلی آنان «کان‌لم یکن» تلقی خواهد شد و چنانچه داوطلبان متقاضی، در دوره‌های روزانه مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند و یا قبولی قبلی آنان دوره روزانه باشد، حتی با دادن انصراف از تحصیل نیز حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال بعد (1392) را نخواهند داشت.

مشاورعالی سازمان سنجش افزود: به پذیرفته‌شدگان تأکید می‌شود در تکمیل فرم تقاضانامه شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه دقت کافی داشته باشند، در غیر این صورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

توکلی با تاکید بر اینکه در صورت قبولی نهایی این دسته از داوطلبان در این گزینش، با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد، خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان متمرکز آزمون سراسری در هر یک از کد رشته‌های تحصیلی بورسیه و یا شرایط خاص که به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان دیپلمه رسمی و یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش مجاز به ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه نمی‌باشند./ایسنا

 


ویدیو : شرایط شرکت مجازین در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91