سنجاب‌ های نوازنده! +عکس : دنیای حیوانات به خودی خود جالب توجه و بامزه است، ...


دنیای حیوانات به خودی خود جالب توجه و بامزه است، اما زمانی که آنها را در تقابل با المان‌های زندگی بشر قرار می‌دهیم، نتیجه شگفت‌انگیز‌تر هم می‌شود. عکاسی خوش ذوق فرصتی فراهم آورده تا با سنجاب‌های نوازنده آشنا شویم. وبسایت zoomit.ir - مریم اصلانی: دنیای حیوانات به خودی خود جالب توجه و بامزه است، اما زمانی که آنها را در تقابل با المان‌های زندگی بشر قرار می‌دهیم، نتیجه شگفت‌انگیز‌تر هم می‌شود. عکاسی خوش ذوق فرصتی فراهم آورده تا با سنجاب‌های نوازنده آشنا شویم.

شاید "گرت وگن" (Geert Weggen) را به خاطر داشته باشید. همان عکاس خوش ذوق و سلیقه‌ی ما که با صرف وقت و فراهم آوردن امکانات لازم، شیطنت‌های سنجاب‌های حیاط پشتی منزلش را در قاب تصویر جاودانه کرد. سنجاب‌های قرمزی که بازیگران اصلی دنیای جادویی گرت بوده و هستند.

سنجاب , خرید سنجاب

سنجاب‌ها ذاتاً موجوداتی کنجکاو و ماجراجو هستند و اگر شما هم از ذوق و حوصله‌ی کافی برخوردار باشید، می‌توانید به سادگی این کنجکاوی را در سمت و سوی مورد نظر خود به جریان انداخته و خالق یک جهان متفاوت باشید.

عکس سنجاب , نگهداری از سنجاب در آپارتمان

آقای وگن از این خصوصیات بهرمند است. او هر روز پشت پنجره‌ای که رو به حیاط پشتی منزلش قرار گرفته، می‌ایستد و به ملاقات کنندگانش خوش‌آمد می‌گوید. گاهی روزی 6 سنجاب به بازدید او می‌آیند. او به تازگی نیمی از سال را صرف نوشتن کتابی تحت عنوان " سنجاب‌ها الفبا را به شما می‌آموزند" کرده، کتابی که مخصوص رده‌ی سنی کودکان تهیه شده است. این کتاب الهام بخش او برای شروع پروژه‌ی عکاسی جدیدی بود. پروژه‌ای که این بار سنجاب‌ها را در مقام نوازنده به تصویر کشیده است.

گل دادن سنجاب , آموزش و نکات پرورش سنجاب

باز هم ماه‌ها تلاش برای ساختن نسخه‌های دقیق اما کوچک‌تر ابزارآلات موسیقی و به دنبال آن واداشتن سنجاب‌ها به هنرنمایی دیگر. این عکاس خستگی ناپذیر تمام سعی خود را کار گرفته تا آن جادوی ذهنی خود را وارد این تصاویر کند. او باید به هر شکل ممکن سنجاب‌ها را مشغول و راضی نگاه می‌داشت، چرا که این بازیگران پرجنب و جوش آنقدرها هم مطیع و سربه‌زیر نیستند.

سنجاب گل می آورد , عوارض گاز گرفتن سنجاب

اما به هر حال نتیجه هر چه باشد، آقای وگن در دنیای عکاسی اسم و رسمی به هم زده است. او تا کنون سه کتاب منتشر کرده و آثارش در ۲۵ روزنامه به چاپ می‌رسند. همچنین فضای مجازی نیز جولانگاه سنجاب‌های قرمز اوست، به طوری که به گفته‌ی خودش از این طریق در ۱۰۰ کشور جهان معرفی شده است. کارت پستال و تقویم نیز دیگر عرصه‌های ارائه‌ی هنر او هستند. کارهای او در مجلاتی همچون "نشنال جئوگرافی" و "دیجیتال فوتو" (Digitalfoto) به چاپ رسیده‌اند. او همچنین امسال با عکس زیر به بخش فینال مسابقه‌ی عکاسی موزه‌ی "اسمیت سونین" (Smithsonian) راه یافته است.

قصه کوتاه کودکانه کبوتر و سنجاب , سنجاب با مدادرنگی

در ادامه همراه شما به تماشای این تصاویر حیرت‌انگیز، بامزه و متفاوت خواهیم نشست.

سنجاب و دست , دانلود برنامه کودک سنجاب دهه 60

نقاشی زنان نوازنده دوران قاجار , نقاشی زنان نوازنده دوران قبل از قاجار

احتمال ثبت قطعه نوازنده ایرانی در گینس , دو خواهر خواننده و نوازنده

بهترین نوازنده گیتار الکتریک , دانلود کارتون سنجاب ها دهه 60

استیو جابز و نوازنده ساز , سنجاب و تخمه خوردنن

نوازنده های خیابانی , آهنگ نوازنده های خیابانی

سنجاب سیبری , فرشاد رمضانی نوازنده و خواننده راک

بهترین نوازنده های گیتار الکتریک ایران , بهترین نوازنده گیتار الکتریک ایران

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده

پروژه‌ های عکاسی: سنجاب‌ های نوازنده


ویدیو : سنجاب‌ های نوازنده! +عکس