ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ : متفاوت بودن را خودتان باید تعریف كنید. ...


متفاوت بودن را خودتان باید تعریف كنید. هیچ وقت فراموش نكنید كه با داشتن نگاهی ویژه درباره لباس‌های كمدتان می‌توانید به ظاهری خاص برسید. هر فصلی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و لباس‌های خاص خود را می‌طلبد.
مجله زندگی ایده آل: متفاوت بودن را خودتان باید تعریف كنید. هیچ وقت فراموش نكنید كه با داشتن نگاهی ویژه درباره لباس‌های كمدتان می‌توانید به ظاهری خاص برسید. هر فصلی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و لباس‌های خاص خود را می‌طلبد. علاوه بر این باید یادتان باشد، ستی تهیه كنید كه توانایی همراهی با هوای همان فصل را داشته باشد. پیشنهادهای تابستانی ما در این مطلب می‌تواند حال شما آقایان خوش‌پوش را خوب كند.

خنكای لذت‌بخش

راهنمای انتخاب لباس‌ تابستانی برای آقایان , مشاغل خانگی پردرآمد برای آقایان , هدیه تولد برای آقایان

این بلوز زیبا در قسمت كمر تنگ می‌شود و مدل اسلیم فیت دارد. روی یقه و آستین‌های آن از رنگ طوسی استفاده شده كه با رنگ آبی هارمونی جالبی ایجاد می‌كند. این بلوز خنك با فرم ایستایی كه دارد، لباس مناسبی برای آقایان جوان در فصل تابستان است. برای خرید این مدل بلوز می‌توانید به یكی از نمایندگی‌های بنتون سر بزنید و 120هزار تومان هزینه كنید.

نماد آراستگی

کادو تولد برای آقایان , هدیه برای آقایان , کادو برای آقایان

كمربند را فراموش نكنید؛ حتی اگر اصلا به چشم نیاید! بستن یك كمربند ظریف، یكی از نكات ساده خوش‌پوشی است و نظم و آراستگی شما را نشان می‌دهد. در این طیف رنگی شما می‌توانید برای خاص بودن انتخاب‌تان سراغ رنگ خاكستری بروید.

حدود قیمت: 110هزار تومان

منحصربه‌فرد

خرید هدیه تولد برای آقایان , هدیه مناسب برای آقایان , ماساژور خانم برای آقایان در تهران

در مورد ساعتی كه انتخاب می‌كنید فارغ از هر طرح و برندی باید یك نكته را در نظر بگیرید: رنگ‌بند آن سرمه‌ای باشد. این دقت‌نظر نشان می‌دهد كه حتی ساده‌ترین جزئیات پوشش هم از نگاه شما دور نمی‌ماند. مدل این ساعت اسپرت را در مركز خرید ونك پیدا خواهید كرد.

حدود قیمت: 500هزار تومان

به چشم بیایید

بهترین هدیه برای آقایان , پیشنهاد خرید کادو برای آقایان , خنک ترین نقاط دیدنی ایران برای سفرهای تابستانی
چنین ستی را می‌توانید با كفش كالج یا كفش‌های نیمه‌اسپرت بپوشید. بدون شك وقتی رنگ  سرمه‌ای را به عنوان رنگ غالب انتخاب می‌كنید، برای كفشی كه انتخاب می‌كنید، اولین انتخاب این است كه رنگ آن سرمه‌ای باشد اما رنگ پیشنهادی ما خاكستری است! رنگ خاكستری كفش باعث می‌شود رنگ سرمه‌ای بیشتر به چشم بیاید. در انتخاب این كفش می‌توانید سراغ برند زارا بروید.

حدود قیمت: 300هزار تومان

انتخاب هوشمندانه

آقایان چه زنی را برای ازدواج می‌پسندند؟ , بهترین ترکیب رنگی برای یک اتاق نشیمن تابستانی , هدیه خاص برای آقایان

 برای چنین ستی، شلوار كتان بهترین انتخاب است چون آنقدر اسپرت نیست كه بتوانید از شلوار جین استفاده كنید و پوشیدن آن با شلوار پارچه‌ای رسمی هم از خاص بودن و اسپرت بودن ست كم می‌كند. انتخاب رنگ سرمه‌ای هم برای شلوار این ست، انتخاب هوشمندانه‌ای  است. تركیب قهوه‌ای، سفید و سرمه‌ای بسیار شیك است. برای این مدل شلوارها باید بین 150 تا 250 هزار تومان هزینه كنید.

ظاهرتان را تغییر دهید

خرید کادو تولد برای آقایان , مواد غذایی مفید برای سلامت جنسی آقایان , قوانینی برای پوشش رسمی آقایان

به این عینك خوب دقت كنید. شك نكنید كه باید با چنین تركیبی ‌دنبال عینكی با شیشه‌های آبی و طوسی كه مد امسال است باشید. این عینك آفتابی با تلفیق رنگی ست‌تان، مطمئنا   می‌تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. اگر طرفدار تنوع هستید، این عینك خواسته شما را برآورده می‌كند. این روزها برای داشتن چنین عینكی باید حدود 700 هزار تومان بودجه   بگذارید.


خوش‌سلیقگی می‌بارد

آرایش های مناسب برای مناسبت های تابستانی , پیشنهاد عالی برای آقایان شیک پوش , بهترین شانه برای آقایان کم مو

آقایان خوش‌سلیقه كه حواس‌شان به همه‌چیز است برای این مجموعه هماهنگ، این كلاه سرمه‌ای را حتما در سبد خرید خود و در كنار این لباس‌ها قرار می‌دهند. با گذاشتن این كلاه در آینه خودتان را از بالا به پایین نگاه كنید؛ به غیراز خوش‌سلیقگی چه چیزی می‌توانید پیدا كنید؟ برای انتخاب این كلاه می‌توانید به نمایندگی‌های تامی مراجعه كنید و چیزی حدود 120هزار تومان بپردازید.

تكمیل‌كننده خوش‌پوشی شما

نکاتی برای شیک پوشی آقایان , هدیه های مناسب برای آقایان , بهترین کادو تولد برای آقایان

در یك ظاهر مناسب همیشه كفش حرف آخر را می‌زند و به‌اصطلاح تكمیل‌كننده مجموعه   شماست و این كفش با طرح ساده و اسپرت خود می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چیزی كم ندارید. با به پاكردن این كفش، شك نكنید كه خوش‌پوشی شما چندین برابر شده است. این كتانی ظریف و ساده را می‌توانید در فروشگاه زارا با قیمتی حدود 300 هزار تومان پیدا كنید.

همراه همیشگی

شهرهای ایران برای سفر تابستانی , بهترین هتل‌های ایران برای سفرهای تابستانی شما , اگر برای یک خانم در کوپه آقایان بلیط بگیریم چه اتفاقی می افتد؟

جین، همراه همیشگی پسرهای جوان و اسپرت‌پوش است. این ست را هم می‌توانید با شلوارجین همراه كنید. تقریبا هر مدل و هر رنگ شلوار جینی برای این ست مناسب است. لازم نیست به بهانه این ست، سراغ خرید یك شلوار جین تازه بروید؛ با همان قدیمی‌ها می‌توانید صاحب یك تیپ تازه شوید. برای انتخاب این مدل می‌توانید به مركز خرید اندیشه مراجعه كنید.

حدود قیمت: 200هزار تومان

به‌روز باشید

تیپ های زمستانی جذاب برای آقایان , هدیه شب یلدا برای آقایان , ترکیب رنگ هایی برای لباس آقایان

 انتخاب ساعتی كه بند آن زرشكی باشد، به‌روز بودن شما را نشان می‌دهد. برای چنین ستی ساعت با بند چرم مناسب است ولی بند ساعت‌های كربنی هم این روزها زیاد شده است. برای انتخاب این ساعت می‌توانید سری به مركز خرید ونك بزنید و نمونه دلخواه‌تان را با قیمتی حدود 700هزار تومان پیدا كنید.

روزهای شاد در تابستان

چطور هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟ , کفش زمستانه برای آقایان , ست کدن لباس تابستانی برای خانمها

این پیراهن را كه بدون شك شما هم در مورد اسپرت بودن آن با ما هم‌عقیده‌اید به‌دلیل تركیب رنگ زرشكی و سرمه‌ای به شما پیشنهاد می‌كنیم. جنس این پیراهن از نخ است و می‌توانید آن را با شلوار جین تیره هم بپوشید. نخ بودن این پیراهن اهمیت زیادی دارد و آن را تبدیل به پوششی مناسب برای روزهای تابستانی می‌كند. می‌توانید مدل این پیراهن را در فروشگاه بنتون ببینید.

حدود قیمت: 250هزار تومان


ویدیو : ست های تابستانی برای آقایان خوش تیپ