ستاره های هالیوود و لباس های کریسمسی شان : کریسمس یا نوئل جشنی است در آیین ...


کریسمس یا نوئل جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی ‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود. ایام دوازده روزه کریسمس با سالروز میلاد مسیح در ۲۵ دسامبر آغاز گشته و تا جشن خاج‌شویان در روز ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. پادشا: کریسمس یا نوئل جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی ‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود. ایام دوازده روزه کریسمس با سالروز میلاد مسیح در ۲۵ دسامبر آغاز گشته و تا جشن خاج‌شویان در روز ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. در این ایام ستاره های هالیوود عکس های زیادی از خود با حال و هوای کریسمس منتشر می کنند که ما در اینجا تعدادی از آنها را برایتان آورده ایم. در این تصاویر ستاره ها با پوشیدن لباس های کریسمس آمادگی خود را برای بزرگ ترین جشن سال، اعلام کرده اند.
1. مگان ترینر عاشق کریسمس است پس تعجبی هم ندارد که در این روزها یک لباس کریسمسی به تن کند.

کمد لباس و کیف و کفش ستاره های هالیوود عکس  , لباس مجلسی بازیگران هالیوود , ستاره های هالیوود2. مایکل استراهان عاشق شیرینی و شکلات است و حتی لباس کریسمسی خود را با طرحی از کوکی  و یک لیوان شیر انتخاب کرده است.

خوش پوش ترین های هالیوود و راههای ست کردن لباس , اخبار لباس ستاره ها , سکس کیارستمی با ستاره های هالیوود3. بیانسه علاقه خاصی به درخت کریسمس دارد به همین دلیل تصمیم گرفت خودش را شبیه درخت کریسمس در آورد. پس اگر یک درخت کریسمس متحرک در خیابان های نیویورک دیدید، نترسید.

ستاره اسکندری در فروشگاه لباس , ستاره اکشن هالیوود، جذاب ترین مرد سال شد , ستاره های بدشانس عشق هالیوود4. تینا فی و امی پولر برای برنامه «پخش زنده شنبه شب» یک سویشرت کریسمسی به تن کرده اند. حتما خودشان هم در پشت صحنه به لباس خود خواهند خندید.

ماشین ستاره های هالیوود , مدل مو ستاره های هالیوود , روز پدر ستاره های هالیوود تصاویر5. نینا دوبرو(ردیف بالا دومی از سمت راست) و آرون پال(ردیف پایین، سمت چپ) و همسر و دوستان شان با لباس های کریسمس خود یک عکس خانوادگی انداخته اند.

ثروت افسانه‌ای ستاره‌ های معروف هالیوود عکس , رژیم غذایی و لاغری به سبک ستاره های هالیوود , روز پدر ستاره های هالیوود16. لارا اسپنسر، ۲چینز، رابین رابرتس، جینجر زی و امی روبک به همراه کیک کریسمسی عظیم الجثه شان در پشت صحنه برنامه «پادشا آمریکا» که توسط ای‌بی‌سی نیوز تهیه و از میدان تایمز نیویورک پخش می‌شود، سال نو را جشن می گیرند.


 کدام بازیگر هالیوود ستاره ماه تولد شما است ؟ , طلاق ستاره هالیوود , مدل لباس و تیپ سلبریتی ها و ستارگان زن هالیوود7. گویا گیولیانا رانکیک نتوانسته همسر و فرزندش را راضی کند تا مانند او سویشرتی کریسمسی بپوشند. بیل و دوک تنها به کلاههای کریسمسی رضایت دادند.

لباس های بازیگران هالیوود , لباس های هالیوود , مدل لباس بازیگران هالیوود8. اعضای گروه وان دایرکشن از سویشرت های «جینگل بلز» خود، رونمایی کردند.

ستاره های هالیوود در سال  , مدل لباس , لباس عروس9. عزیز انصاری کمدین و بازیگر آمریکایی، با پوشیدن این لباس، آمادگی خود را برای سال نو اعلام کرد.

مدل لباس مجلسی , لباس مجلسی , خرید لباس10. الساندرا آمبروزیو، مدل برزیلی، فکر می کند که با پیچیدن ریسه ها به دورش جذاب تر از همیشه و متناسب با این روزهای سال به نظر می رسد.

لباس , مدل لباس عروس , ستاره11. متیو موریسون و جین لینچ تصور می کنند که اگر لباس هایشان را با هم ست کنند، زیباتر به نظر می رسند اما کاش این گونه فکر نمی کردند.

ستاره ها , فروشگاه لباس , لباس المپیک12. شاید شما هم متوجه شده باشید که لباس کریسمسی الن دی‌جنرس دو دست اضافه دارد. واقعا چرا؟!

لباس زیر , لباس شب , لباس زنانه13. حتما چهره بابانوئل روی لباس سوفیا کوپولا به نظرش جذاب بوده که آن را خریده است.

مدل لباس شب , ستاره اسکندری , لباس بارداری14. خود جو جوناس هم فهمیده که این بلوز با طرح خرس اسکی باز هیچ ربطی به کریسمس ندارد، به همین دلیل تصمیم گرفت تا یک بابانوئل را روی شانه های خود حمل کند.

لباس خواب , لباس مردانه , لباس زیر زنانه15. کوین هارت خودش را به شکل یک بابانوئل درآورده است. او با یک کوله پشتی پر از هدیه، به سراغ بچه های نیازمند می رود.

مد و لباس , هالیوود , لباس کار


ویدیو : ستاره های هالیوود و لباس های کریسمسی شان