ستاره های رستوران دار، از رابرت دنیرو تا جنیفر! : این طور که به نظر می رسد ...


این طور که به نظر می رسد اکثر چهره های برجسته هالیوودی یا رستوران دارند و یا حداقل برای مدت کوتاهی این کار را تجربه کرده اند و حتی بعضی از آنها در این کار با هم شریک هستند.پادشا:
این طور که به نظر می رسد اکثر چهره های برجسته هالیوودی یا رستوران دارند و یا حداقل برای مدت کوتاهی این کار را تجربه کرده اند و حتی بعضی از آنها در این کار با هم شریک هستند. همه ما خوب می دانیم که این کار به سرمایه زیادی نیاز دارد و خوب البته نیازی به توضیح نیست که این ستاره ها از این لحاظ هیچ مشکلی ندارند.

1- رایان گاسلینگ یک رستوران مراکشی به نام Tagine در بورلی هیلز دارد.

رابرت دنیرو , فیلم رابرت دنیرو , رابرت دنیرو ترامپ2- رابرت دنیرو چند رستوران مختلف دارد. رستوران Nobu در نیویورک سوشی سرو می کند و رستوران های Ago در لوس آنجلس و Locanda Verde در نیویورک  مختص غذاهای ایتالیایی هستند.

بهترین فیلم های رابرت دنیرو , حرف های بزرگان رابرت دنیرو , توهین رابرت دنیرو به ترامپ3- سندرا بولاک صاحب رستوران Bess Bistro در آستین تگزاس است. این رستوران که در سال 2006 افتتاح شده است غذاهای سنتی آمریکا را سرو می کند و تخصصش در غذاهای دریایی است.

محمود صادقی رابرت دنیرو , اسامی فیلمهای رابرت دنیرو , رستوران های 5 ستاره جهان4- جاستین تیمبرلیک یک رستوران باربکیوی جنوبی به نام Southern hospitality ( مهمان نوازی جنوبی) در نیویورک دارد.

فحاشی رابرت دنیرو به ترامپ , لیست فیلم های رابرت دنیرو , افزایش وزن رابرت دنیرو5- مارک والبرگ همراه با برادرانش یک مغازه همبرگرفروشی به نام Wahlburgers در ماساچوست دارد.

بن استیلر و رابرت دنیرو , بیوگرافی رابرت دنیرو , ادکلن رابرت دنیرو6- بروس ویلیس و آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه  به صورت شریکی صاحب رستوران Hollywood Planet در نیویورک هستند.. این مجموعه رستوران های زنجیره ای به غذاهای خیلی گران و فضای مملو از خاطرات هالیوود معروف است.

 رابرت دنیرو , رستوران ستاره تاج دبی مشهد , رابرت دنیرو فیلم شناسی7- کوئنتین تارانتینو صاحب رستوران Do Hwa  در نیویورک است. غذای مخصوص این رستوران که در سال 2000 افتتاح شده است باربکیوی کره ای است.

عروسی رابرت دنیرو , فیلم برتر رابرت دنیرو , سکانس بداهه رابرت دنیرو در تاکسی درایور8- جان بون جووی صاحب رستوران Soul Kitchen در نیوجرسی است. در منوی این رستوران هیچ قیمتی نوشته نشده است و در آن از مشتریان خواسته شده است که فقط هرچقدر که می توانند پرداخت کنند!

جدیدترین فیلم های رابرت دنیرو , لیست رستوران های 5 ستاره مشهد , فیلم کارآموز رابرت دنیرو9- بریتنی اسپیرز هم برای مدتی سعی کرد رستوران داری کند و رستوران Nyla در نیویورک را در سال 2002 افتتاح کرد. ولی خوب در همان سال رستورانش را تعطیل کرد. البته خوانندگی بیشتر از رستوران داری به او می آید.

هتل جدید رابرت دنیرو , فیم خارجی کمدی رابرت دنیرو , رستوران های تهران در دورادو10- لیدی گاگا در نیویورک رستورانی به نام Joanne Trattoria   دارد که به یاد عمه اش، جوان، که در سن 19 سالگی در اثر بیماری سل پوستی درگذشته نام گذاری شده اشت.

قیمت رستوران های تهران در سایت دورادو , رستوران های تهران با دورادو , رستوران11- اشتون کوچر چند رستوران در لوس آنجلس داشته است. رستوران های Dolce Enoteca e Ristorante و Ketchup الان تعطیل شده اند و رستوران Geisha House هنوز باز و مشغول به کار است.

بهترین رستوران های تهران در دورادو , آنالیز رستوران ها , جنیفر لوپز12- جنیفر لوپز هم یک رستوران  مخصوص غذاهای آمریکای لاتین به نام Madre's in Pasadena داشت. این رستوران از سال 2002 تا 2008 فعالیت داشت و سپس تعطیل شد.

رستوران شیراز , لوکس ترین رستوران های تهران در دورادو , نرم افزار رستوران13- رابرت ردفورد نیز در پارک سیتی در ایالت اوتا، یک رستوران دارد. این رستوران که Zoom نام دارد در زمان مراسم «رقص خورشید» پاتوق همیشگی ستاره های معروف است.

جنیفر لارنس , ستاره , ستاره ها14- فرانسیس فورد کاپولای کارگردان هم یک رستوران به نام Rustic در گیسرویل کالیفرنیا دارد. خوب البته شکی نیست که این رستوران غذای ایتالیایی سرو می کند.

جنیفر آنیستون , رابرت کیوساکی , ستاره اسکندری15- ریچارد گر صاحب رستوران های The Barn و  The Farmhouseدر بدفورد  نیویورک است. این رستوران ها در سال 2008 افتتاح شده اند. The Barn فضایی رسمی و کلاس بالا دارد، در حالی که The Farmhouse فضایی خودمانی تر دارد.

رستوران های تهران , رستوران ته دیگ , هتل ستاره طلایی کیش


ویدیو : ستاره های رستوران دار، از رابرت دنیرو تا جنیفر!