ستاره «بریکینگ بد» اعتراف کرد : رایان کرانستون ستاره سریال محبوب «بریکینگ بد» ...


رایان کرانستون ستاره سریال محبوب «بریکینگ بد» (Breaking Bad) در یکی از گفت‌وگوهای اخیرش موارد جالبی را از زندگی شخصی و اخلاق خود مطرح کرده است که شاید چندان به ذائقه طرفدارانش خوش نیاید. بانی فیلم: رایان کرانستون ستاره سریال محبوب «بریکینگ بد» (Breaking Bad) در یکی از گفت‌وگوهای اخیرش موارد جالبی را از زندگی شخصی و اخلاق خود مطرح کرده است که شاید چندان به ذائقه طرفدارانش خوش نیاید.

 برایان کرانستون به رادیو تایمز گفت: «شهرت ناشی از بازی در سریال «بریکینگ بد» خیلی او را تغییر داده، اما لزوماً نمی‌توان گفت این مجموعه او را تبدیل به آدم بهتری کرده است. من این روزها اغلب در خانه می‌مانم، حتی اگر ناگزیر شوم از خانه بیرون بزنم. باید بگویم چندان آدمی اجتماعی نیستم، اگر هم بیرون بروم سعی می‌کنم با رسانه‌ها یا طرفداران بازی موش و گربه داشته باشم».

ستاره , ستاره ها , ستاره اسکندری

او افزود: «نقطه اوج بازیگری برای هر بازیگر حرفه‌ای قطعاً شهرت و ثروت نیستند. شخصاً همیشه دوست داشتم در زندگی پر تلاش باشم و همچنان ایده‌آل من در این شغل و آنچه مرا تسلی می‌دهد، حرفه‌ای بودن است».

او همچنین با اشاره به اینکه دلش نه برای «بریکینگ بد»، بلکه همکارانی که با او در این مجموعه همکاری داشته‌اند، تنگ شده، اظهار داشت: «ما شش سال در کنار یکدیگر در این سریال همکاری داشتیم و این شاید خیلی طولانی به نظر نیاید، ولی به هر حال ما یک آغاز، میانه و پایان زیبا و دوست داشتنی داشتیم و خیلی برایمان خوشایند بود که مردم علاقه داشتند سر از پایان سریال در بیاورند».

کرانستون در درام جنایی و تریلر «بریکینگ بد» که در فاصله سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ تولید شد و به پخش رسید، نقش یک معلم شیمی را داشت که پس از اطلاع از ابتلا به سرطان، تصمیم می‌گیرد دست به تولید نوعی از ماده مخدر با کیفیت بزند تا هزینه‌های خانواده خود را پس از مرگش تامین کند.

این بازیگر ۶۰ ساله آمریکایی برای بازی در این سریال پنج بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بود که یک بار آنرا دریافت کرد.


ویدیو : ستاره «بریکینگ بد» اعتراف کرد