ساعت عجیبی با طرحهای آزمون روانشناسی لکه و جوهر : ساعت عجیبی با طرحهای آزمون ...ساعت عجیبی با طرحهای آزمون روانشناسی لکه و جوهر

دانشمندان ژاپنی یک ساعت عجیب و غریب تولید کرده اند که علاوه بر این که زمان را اعلام می کند یک ارزیابی رواشناختی نیز از کاربر خود ارائه می کند.

 

یک شرکت تولیدکننده ساعت در توکیو ژاپن که به تولید صفحات ساعت مرموز و عجیب شهرت دارد به نوعی تقلید کننده آزمونهای لکه جوهر هرمان رورشاخ است.

 

آزمون روانشناسی , آزمون های روانشناسی , آزمون روانشناسی ساده

 

آزمون لکه جوهر هرمان رورشاخ از یک سری الگوهای جوهر عجیب و غربی برای ارزیابی تفکرات و احساسات بیماران به پاسخ آنها به الگوها استفاده می کرد.

 

آزمون تست بیداری روانشناسی , سوالات آزمون روانشناسی , آزمون روانشناسی برای کودکان

 

این شرکت طی بیانیه ای اظهار داشت که این ساعت خواندن زمان را ساده تر می کند. در صفحه این ساعت ساعتها در گوشه سمت راست بالا، دقایق در گوشه سمت چپ پایین نمایش داده می شوند و مابقی صفحه نیز انعکاس این ارقام است که تأثیر لکه و جوهر را خلق کرده است.

 

آزمون از راه اینترنت ماکس ساعت , ساعت مچی , ساعت

 

این ساعت که از آن با عنوان " کی سای رورشاخ" یاد می شود از یک صفحه نمایش کاغذ الکترونیک شبیه کیندل فایر آمازون استفاده می کند و این امر علتی برای حداقل بودن مصرف انرژی آن است.

 

عمر باطری این ساعت به دو یا سه سال می رسد و به کاربر خورد این امکان را می دهد که صفحه نمایش خود را به صورت سیاه یا سفید تعیین کند.

 

سردار آزمون , ساعت دیواری , خرید ساعت مچی

 

این ساعت همچنین بین ساعت 12 شب تا 7 صبح درحالت ذخیره انرژی کار می کند.... / mehrnews.com


ویدیو : ساعت عجیبی با طرحهای آزمون روانشناسی لکه و جوهر