زمان برگزاری مراسم یادبود مرتضی پاشایی : مجلس ترحیم مرحوم مرتضی پاشایی خواننده ...


مجلس ترحیم مرحوم مرتضی پاشایی خواننده پاپ کشورمان فردا برگزار می‌شود. خبرگزاری آنا: این مراسم ساعت 3 بعدازظهر فردا در مسجد امیرالمومنین بلوار مرزداران با حضور خانواده مرحوم مرتضی پاشایی برگزار خواهد شد.

مرتضی پاشایی که 11 ماه با بیماری سرطان روز جمعه 23 آبان‌ماه در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

درگذشت این خواننده موسیقی پاپ تاثیر بسیاری بر مردم داشت به گونه‌ای که مردم در سراسر کشور از همان روز جمعه با تجمع در مکان‌ها و شهرهای مختلف و خواندن ترانه‌های وی به سوگواری و زنده نگه داشتن یاد او پرداختند.

مرتضی پاشایی روز یکشنبه 25 آبان‌ماه در میان خیل عظیم طرفدارانش از مقابل تالار وحدت تشییع و پس از گذشت ساعت‌ها که به دلیل ازدحام مردم در بهشت زهرا امکان برگزاری مراسم تدفین فراهم نشد و پس از یک بار بازگشت به سردخانه، حدود ساعت 8 شب در میان افراد خانواده و جمعیت انبوهی از طرفدارانش در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

به گفته مسئولان سازمان بهشت زهرای تهران مراسم مرحوم مرتضی پاشایی یکی از شلوغ‌ترین و باشکوه‌ترین مراسم عزاداری طی سال‌های گذشته بوده است.

قطعات «عصر پاییزی»، «نگران منی»، «جاده یک طرفه»، «یکی هست»، «بغض» و «ستایش» از پرطرفدارترین ترانه‌های محسوب می‌شود که در طول مراسم تشییع و تدفین توسط مردم همخوانی می‌شد.


ویدیو : زمان برگزاری مراسم یادبود مرتضی پاشایی