روش های جدید سرقت اطلاعات از ایمیل : روش های جدید برای سرقت اطلاعات شما از ...


روش های جدید برای سرقت اطلاعات شما از ایمیلتان جذب اطلاعات در مورد امنیت اطلاعات یکی از روش هایی است که مانع به سرقت رفتن اطلاعات شما در دنیای اینترنت امروزی می شود. وب‌سایت زوم تک - سید هادی شریفی: روش های جدید برای سرقت اطلاعات شما از ایمیلتان جذب اطلاعات در مورد امنیت اطلاعات یکی از روش هایی است که مانع به سرقت رفتن اطلاعات شما در دنیای اینترنت امروزی می شود. بنابراین می خواهیم روش جدید را که هکر های برای یافتن پسورد شما استفاده می نمایند برایتان آموزش دهیم ، پس تا پایان مقاله با ما باشید .

سرقت اطلاعات با ایمیل , ایمیل جدید , ساخت ایمیل جدید

بدست آوردن پسورد ایمیل شما توسط هکر ها روش های کختلفی را دارد ، یکی از این روش ها ارسال ایمیل به کاربر برای تغییر رمز ایمیل است ،  هکر ها برای یافتن پسورد ایمیل شما از شما می خواهند تا توسط لینکی که برای شما ایمیل کرده اند پسورد ایمیلتان را برای افزایش امنیت اکانتتان تغییر دهید ، این روش در حقیق سو استفاده از ایمیل هایی اس که سرویس دهنده ایمیل گهگاه برای کاربران خود ارسال میکند ، اما این ایمیل از طرف سرویس دهنده نیست و هکر می خواهد پسورد شما را بداند. اما چگونه بدانیم که ارسال کننده قصد سو استفاده از ایمیل شما را دارد.

ارسال اطلاعات فرم به ایمیل در html , سرقت اطلاعات , ساختن ایمیل جدید

راهکار بسیار ساده و در عین حال کاربردی است ؛ همیشه اگر چنین ایمیلی از برای شما ارسال شد ، حتما آدرس فرستنده ایمیل را چک کنید ، اگر مشاهده کردید که دامنه ارسال کننده ایمیل از دامنه سرویس دهنده شماست این ایمیل درست است ، اما اگر دیدید دامنه ارسال کننده ایمیل با سرویس دهنده شما متفاوت است بدانید که این ایمیل توسط هکر ها برای شما ارسال شده است. پس هیچگاه گول این ترفند را نخورید که با وارد کردن پسورد قدیمی بلافاصله ایمیلی حاوی پسورد شما به هکر ارسال می شود ، در این صورت هکر توانسته به راحتی رمز عبور شما را  بدست آورد و تنها کسی که سرش بی کلاه مانده است شما هستید. پس پیشنهاد میکنم تمامی ایمیل هایی که دریافت می نمایید ، به دقت چک کنید و هیچگاه ایمیل های ارسال شده از منابع غیر معتبر را پاسخ ندهید .

برای افزایش امنیت اطلاعات شما من پیشنهاد می کنم حتی از باز کردن ایمیل های ناشناس جدا خودداری نمایید ، چرا که حتی گاهی باز کردن ایمیل های ناشناس باعث ناکوت کامل سیستم شما خواهد شد . به اینگونه که ایمیل های مشکوک که توسط نرم افزار ها مخرب ارسال می شوند گاهی حاوی فایل های مخرب هستند که شما با دانلود آن سیستمتان به آن بد افزار آلوده می شود.

موضوع دیگری که در این حوزه بسیار مهم است ، این است که گاهی اوقات هم ایمیل های ارسال شده به شما حاوی اسپم های بد ترکیب است که با باز کردن این ایمیل ها به تمامی کانتکت های شما این ایمیل ارسال می شود ، شاید گاهی اوقات در این ایمیل ها شئونات اسلامی رعایت نشود ، و این ایمیل از طرف شما به کانتکت هایتان ارسال می شود و این مقداری مشکل زا است. و شاید به اعتبار شما صدمه وارد نماید.

نتیجه گیری: هیچگاه ایمیل های مشکوک و ایمیل هایی که ارسال کننده را نمیشناسید را باز نکنید. چون می تواند شما را برای همیشه از اینکار پشیمان کند.


ویدیو : روش های جدید سرقت اطلاعات از ایمیل