رستوران های زنجیره ای «سان لیو » : شرکت "رستوران های زنجیره ای سان لیو پارس" ...


شرکت "رستوران های زنجیره ای سان لیو پارس" اقدام به واگذاری نمایندگی به صورت رستوران و فست فودی با شرایط بسیار ایده آل در سطح کشور نموده است. شرکت "رستوران های زنجیره ای سان لیو " اقدام به واگذاری نمایندگی به صورت رستوران و فست فودی با شرایط بسیار ایده آل در سطح کشور نموده است. رستورانهای سان لیو در حال حاضر با شعب فعال در بهترین نقاط شهر تهران همچون میدان ونک، مرکز خرید تیراژه و فود کورت مرکز خرید هایپراستار، با شعار لذت تازگی و سلامت و عرضه بهترین و متنوع ترین منوهای غذایی مطابق با رسپی های بروز جهانی از صبحانه تا شام آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

این مجموعه در نظر دارد تعداد محدودی نمایندگی در تهران و مراکز استانها با شیوه ها و منوهایی متفاوت ایجاد نماید که گامی نو در اعطای نمایندگی برای صاحبان سرمایه محسوب شده تا با سرمایه گذاری های متفاوت بتوانند اشکال مختلفی از رستوران مانند رستوران بین المللی ، فودکرت ملل، فست فود سلامت، و غرفه دلیوری سان لیو، صاحب نمایندگی شده و عضوی  از خانواده رستوران های زنجیره ای سان لیو باشند.

رستوران های زنجیره ای لانیا , رستوران های زنجیره ای سان لیو , رستوران زنجیره ای هانی

واحد های فعال در بخشهای مالی، تامین، برنامه ریزی انبار و تولید، فروش، فنی وکنترل کیفیت با حمایت گروه های مشاور در تمامی سطوح (Total System) پشتیبانی همه جانبه درشعب رستورانها را امکان پذیر ساخته و کسب و کارهای کوچک را تا حد امکان سودمند و متمایز می سازد. این مجموعه با رویکرد کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و یکسان سازی طعم و ظاهر محصولات خود در شعب مختلف اقدام به تاسیس آشپزخانه مرکزی (Central Kitchen) در یکی از بهترین و استراتژیک ترین نقاط شهر تهران نموده است تا علاوه بر دسترسی آسان به تامین کنندگان، در اسرع وقت بتواند به شعب خود نیز ارائه خدمات نماید.  

تلفن : 66187370  - 09195542126www.sunlive.ir


ویدیو : رستوران های زنجیره ای «سان لیو »