درخشان فوتبال من را در پرسپولیس نابود کرد : مهاجم فصل پیش پرسپولیس گفت: «یک ...روانشناس سابق تیم فوتبال پرسپولیس درگذشت , بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس شماره لباس , شماره 13 تیم فوتبال پرسپولیس

مهاجم فصل پیش پرسپولیس گفت: «یک جمله می گویم و تمام؛ در پارتی که صحبتش را می کنید من حضور نداشته ام.

انتشار خبر بازداشت یکی از بازیکنان لیگ برتر، در رسانه ها بازتاب گسترده ای داشت. مطابق معمول با انتشار اینگونه اخبار، گمانه زنی ها درباره نام و هویت افراد شدت گرفت و نزدیک ترین فرد، "م . د" بود که بسیاری را به یک گزینه مشخص رهنمون ساخت؛ مهدی دغاغله.

اظهارات دغاغله را در این خصوص بخوانید:

* آقای دغاغله؛ این موضوع ...
- (صحبت را قطع می کند) آقا لابد می خواهید بدانید من دستگیر شده ام یا نه؟ بله دستگیر شدم، الان از بازداشتگاه حرف می زنم. صدایم واضح است؟ ... خدا نگذرد از کسانی که این حرف ها را درست کردند. از صبح هزار تا تلفن از دوست و غریبه داشتم. تلفنم 7 بار شارژ تمام کرد. برای همه باید توضیح بدهم آقا من نیستم. من م.د نیستم.

* مثل اینکه خیلی تحت فشاری.
- نباید باشم؟ از پرسپولیس به فولاد رفتم. کلی امید و آرزو داشتم که اینجا جبران می کنم و حاشیه ها رهایم می کنند. باز اینجا هم این بحث ها می شود. نمی دانم چه کنم. بدترین روز زندگی ام را سپری کردم. خیلی بد بود.

 

خیلی سخت بود. امیدوارم آدم ها موقع قضاوت وجدان داشته باشند. هزار تا م.د داریم. یکی اش من. چرا سراغ آنها نرفتند؟

* ولی کدهای مطلب به تو می خورد!
- من نمی دانم از چه چیزی حرف می زنید. یک جمله می گویم و تمام؛ در پارتی که صحبتش را می کنید من حضور نداشته ام. امیدوارم من را درک کنید. نمی دانم شاید آه درخشان است که رهایم نمی کند. او فوتبال من را در پرسپولیس نابود کرد و اینجا هم اوضاعم اینطور شده است. می خواستم شکایت کنم ولی اسم من نبود. بهتر است تمام کنیم. بهتر است این موضوع را فراموش کنیم. خداحافظ شما.

 

* ولی..
- ببخشید. خداحافظ!

اخبار ورزشی - جام نیوز


ویدیو : درخشان فوتبال من را در پرسپولیس نابود کرد