دختر ایرانی‌الاصل؛ نابغه نقاشی جهان +عکس : فرارو- نابغه 15 ساله ایرانی الاصل ...


فرارو- نابغه 15 ساله ایرانی الاصل برای برپایی نمایشگاهی از آثار خود به تهران سفر کرد. فرارو: "ایزابل سالاری"، نقاش 15سالۀ ایرانی-ایتالیایی که همراه با جمعی از مدیران و هنرمندان ایتالیایی از جمله سابرینا کوله بازیگر صاحب نام ایتالیایی به سرزمین پدری اش سفر کرده نمایشگاه از آثار خود را در فرهنگسرای ملل افتتاح کرد.

دختر ایرانی الاصل رزمی کار mma , دختر ایرانی الاصل رزمی کار , دختر ایرانی

 ایزابل سالاری که از پدری ایرانی و مادری استالیایی متولد شده است برای اولین بار در 3 سالگی نقاشی کرد. او از 7 سالگی به طور جدی کار بر روی بوم را آغاز کرد؛ او در نقاشی‌های پیش از 7 سالگی‌اش به شیوه رئالیستی و فیگوراتیو نقاشی می‌كشید، اما پس از آن شروع به كشیدن نقاشی‌های آبستره كرد.

عکس دختر ایرانی , اسم دختر ایرانی , عکس دختر ایرانی با ساپورت

ایزابل در 11 سالگی اولین نمایشگاه نقاشی خود را با 50 اثر در رم برگزار كرد که با استقبال منتقدان روبرو شد و پس از آن رسانه های به او لقب "پیکاسوی کوچولو" را دادند. پروفسور "بنیوتونی" یكی از بزرگترین منتقدان هنری ایتالیا پس از دیدن آثار او  به تمجید از این نابغه نقاشی پرداخت و شهرتش را بیشتر کرد.

نقاشی ایرانی , زیباترین دختر جهان , عکس دختر ایرانی با ساپورت نازک

همچنین "ویتوریو ازگاربی" منتقد مشهور هنری در ایتالیا و از شخصیت های محبوب تلویزیونی نیز به شدت تحت تاثیر آثار هنرمند خردسال قرار گرفت و نگاه جهانیان را به سوی ایزابل جلب کرد تا آنجا که موجب فروش 7000 یورویی آثار شد.

نام دختر ایرانی , نقاشی دختر , رقص دختر ایرانی

ایزابل خود در در مورد نقاشی هایش می گوید: برخی از این آثار را وقتی خلق می کردم بسیار شاد و خوشحال بودم به همین دلیل شما می بینید رنگ قرمز و زرد پررنگ در آنها بسیار است و برخی را خیلی غمگین بودم که شما می بینید رنگ سفید و سیاه در این نقاشی ها بسیار دیده می شود.

زیباترین دختر ایرانی , زیبا ترین دختر ایرانی , دختر بدنساز ایرانی

وی در مورد حضورش در ایران نیز گفته است: ایران را دوست دارم خب پدرم هم ایرانی است و خوشحالم آثارم را به اینجا آورده ام.

خوشگل ترین دختر جهان , خوشگل ترین دختر ایرانی , رقص دختر ایرانی در عروسی

در همین حال برخی از منتقدان معتقداند آن چه در به شهرت رسیدن ایزابل بیش از کیفیت آثار و نبوغ هنری اش نقش داشته، تبلیغات و مسائل حاشیه ای پیرامون او بوده؛ این منتقدان تنها دلیل موفقیت این هنرمند دورگه را سن بسیار کم او به خصوص در ابتدای به شهرت رسیدنش می دانند.

نابغه های ایرانی , زیباترین دختر جهان 2015 , زیبا ترین دختر جهان

گفتنی است پس از 3 نمایشگاهی که ایزابل در ایتالیا برگزار کرده است، نمایشگاه آثارش در ایران چهارمین نمایش او به شمار می رود و وی پس از این به لوس آنجلس، پاریس، موناكو، چین و ژاپن نیز سفر خواهد کرد. در زیر تعدادی از تابلو های او را می بینید.

عکس دختر بدنساز ایرانی , نابغه ایرانی , مدل های ایرانی دختر

نقاشی های معروف جهان , عکس زیباترین دختر جهان , فیلم غرق شدن دختر دانشجوی ایرانی در سیل خرم آباد

عکس لخت شدن دختر ایرانی در تهران , نام ها و اسم های پرطرفدار پسر و دختر ایرانی در سال 95 , نقاشی های ایرانی

نقاشی ضرب المثل های ایرانی , عکس دختر ایرانی با دامن کوتاه , معروف ترین شخصیت های ایرانی در جهان


ویدیو : دختر ایرانی‌الاصل؛ نابغه نقاشی جهان +عکس