دانلود برنامه Uface برای اندروید : Uface نام نرم افزاری است که به معرفی آن ...


Uface نام نرم افزاری است که به معرفی آن می پردازیم و با آن می توان همچون یک گرافیست و تصویرگر به طراحی چهره کارتونی پرداخت. کار با این اپلیکیشن بسیار آسان است، جنسیت زن یا مرد را انتخاب کنید و شروع کنید به طراحی...پادشا :
تا به حال خواستید مانند یک طراح، چهره های کارتونی جذاب بکشید و از آن لذت ببرید؟ دوست دارید دوستان خودتان را با چهره های بامزه ترسیم کنید و آنها را غافل گیر کنید. یوفیس و به صورت لاتین Uface نام نرم افزاری  است که به معرفی آن می پردازیم و با آن می توان همچون یک گرافیست و تصویرگر به طراحی چهره کارتونی پرداخت.

کار با این اپلیکیشن بسیار آسان است، جنسیت زن یا مرد را انتخاب کنید و شروع کنید به طراحی: چشم، گوش، بینی، مو و… یک چهره کارتونی بامزه و متفاوت بسازید. به آسانی طراحی کنید چرا که بسیار ساده و با استفاده از المان های موجود در کمترین زمان طرح های جذابی خلق کنید دوستان خود را شاد کنید برای دوستان خود چهره ای بسیازید و آنها را غافل گیر کنید و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید لذت ببرید و سرگرم شوید. بوسیله آیتم های مختلف چهره های مختلفی ایجاد کنید و با استفاده از رنگ و المان های مختلف همچون عینک، ریش، سیبیل، پاپیون و … آنها را جذاب و جذاب تر کنید.

ویژگی ها:
* کاربری آسان و سریع
* بیش از ۵۰۰ چهره مرد و زن
* المان های مختلف و متمایز
* تصویر پس زمینه به همراه المان های مختلف
* امکان ذخیره سازی و ویرایش تصاویر ساخته شده
* رنگ آمیزی قسمت های مختلف چهره و طرح
* امکان اضافه کردن چهره کارتونی به یک حساب کاربری

دانلود برنامه اینستاگرام برای اندروید , دانلود برنامه برای اندروید , دانلود برنامه ریکاوری برای اندروید  دانلود برنامه vivavideo برای اندروید , دانلود برنامه کیو ار کد برای اندروید , دانلود برنامه insta face برای اندروید

برای دریافت برنامه کلیک کنید
دانلود برنامه بلوا بتکس اندروید برای کامپیوتر , دانلود برنامه کاربردی جعبه ابزار برای اندروید , دانلود برنامه apus launcher برای اندروید


ویدیو : دانلود برنامه Uface برای اندروید