خیلی ساده گلدان های زیبا بسازید : با کمک بتن و قالب های ساده می توانید گلدان ...


با کمک بتن و قالب های ساده می توانید گلدان های دلخواه خود را بسازید و به فضای باغچه یا جلوی در خانه شکل و شمایل زیبا ببخشید. برای آگاهی از مراحل این کار با ما همراه باشید.پادشا: با کمک بتن و قالب های ساده می توانید گلدان های دلخواه خود را بسازید و به فضای باغچه یا جلوی در خانه شکل و شمایل زیبا ببخشید. برای آگاهی از مراحل این کار با ما همراه باشید.

کاردستی کاربردی

برای اینکه گلدان های کوچک و زیبا در گوشه و کنار باغچه داشته باشید لازم نیست هزینه کنید و گلدان های طرح دار که قیمت های ارزانی هم ندارند بخرید. با هزینه بسیار کمتر و کمی حوصله و سلیقه می توانید هر چند تا گلدانی که دوست دارید، تهیه کنید. برای این منظور باید مراحلی که در ادامه ذکر می کنیم را با دقت انجام دهید.

با پارچه های دورریختنی گلدان های زیبا بسازید , گلدان زیبا , گلدان های زیبا


داخل قالب بزرگ را چرب کنید

برای ساخت گلدان بتونی باید دو قالب کوچک و بزرگ داشته باشید. قالب بزرگ تر را به طرح و شکل دلخواه انتخاب کنید و قالب کوچک تر می تواند یک گلدان پلاستیکی یا کاسه یا هر چیز گردی باشد که فضای داخل گلدان و محل خاک ریختن را شکل دهد. در این مرحله باید قالب بزرگ را با قلم مو و روغن آشپزی چرب کنید.

آموزش ساده ی درست کردن پادری زیبا با حوله , متن های خیلی زیبا در مورد زندگیی , آموزش ساخت آویزهای ساده و زیبا


بیرون قالب کوچک را چرب کنید

با کمک قلم مو سطح بیرونی قالب کوچک تر را نیز چرب کنید.

تاریک کردن نصویر خیلی زیبا , آموزش قابهای هنری ساده و زیبا با پارچه , جملات ساده و زیبا پاییزی


بتون بریزید

قالب بزرگ تر را با بتن پر کنید. البته حدود 3 سانتی متر از بالای ظرف را خالی بگذارید. آن را خوب تکان دهید تا هوای بتن خارج شود و سطح روی آن را کاملا صاف کنید. برای ساخت بتن به سیمان، آب و ماسه نیاز دارید. به طور مثال، برای نیم کیلوگرم سیمان، 1.25 کیلوگرم شن، 1.8 کیلوگرم سنگریزه نیاز دارید.

مدل خیلی ساده بستن مو , کاردستی ساده و زیبا , کاردستی زیبا و ساده


قالب کوچک را داخل قالب بزرگ فرو کنید

قاب کوچک را در مرکز قالب بزرگ تر فشار دهید. در انتهای گلدان فاصله مناسبی را برای ته گلدان در نظر بگیرید و قالب کوچک را در فاصله مشخص شده ثابت کنید.

نحوه درست کردن کاردستی های ساده اما زیبا , گل و گلدان های زیبا , کاردستی ها ساده و زیبا


قالب را سنگین کنید

برای ثابت ماندن قالب کوچک داخل بتن، سنگ بزرگی داخل قالب کوچک بگذارید و به مدت 24 تا 48 ساعت در هوای آزاد قرار دهید تا سفت و محکم شود.

ساخت کاردستی های خیلی زیبا و خیلی لسان , با تکه های پارچه، گلدان های رنگی و شاد بسازید , گلدان های زیبا بنا سای


قالب ها را جدا کنید

بتن سفت شده را از داخل قالب ها جدا کنید. لبه های تیز آنها را با سنباده یا سنگ کمی گرد و نرم کنید تا به دست آسیب نرسانند.

هادی کاظمی خیلی زیبا , با برگ انگور گلهای زیبا بسازید , گلدان بزرگ تزیینی ساده


گلدان های متنوع درست کنید

با قالب های متنوع در شکل های دلخواه می توانید هر چند تعداد گلدن که دوست دارید برای خانه یا باغچه خود درست کنید. البته باید ته گلدان ها را با درل سوراخ کند تا آب از آن خارج شود. باید توجه داشته باشید گلدان های سیمانی هنگام آبیاری در نتیجه خیس شدن تیره می شوند اما دوباره پس از خشک شدن، به رنگ روشن خود باز خواهند گشت.

چند راه ساده برای زیبا کردن ماشین , آموزش طرز دوخت تل پارچه ای ساده و زیبا , گلدان های زیبا برای منزل


ساخت جا شمعی

از این قالب ها می توانید برای ساخت جاشمعی های سیمانی هم استفاده کنید. فقط باید به جای قالبی کوچک تر که داخل سیمان قرار می گرفت، خود شمع مورد نظر را چرب کنید و داخل سیمان قرار دهید تا به اندازه و قالب خودش شکل بگیرد. یادتان باشد پیش از روشن کردن شمع، روغنی که به سطح بیرونی آن زده اید را پاک کنید.

لاغر کردن پا بدون ورزش و خیلی ساده , طرح کار دستی زیبا با وسایل ساده , قلک ها زیبا و تزیینی ساده


ساخت حوضچه کوچک

پس از تهیه بتن در خانه، می توانید از آن برای ساخت انواع چیزها همچون حوضچه بسیار کوچک هم استفاده کنید. برای ساخت این حوضچه به قالب پهن و بزرگ نیاز دارید. از تشت هم می توان برای این منظور کمک گرفت. البته باید دو قالب یک شکل در دو اندازه کوچک و بزرگ داشته باشید که ضخامت حوض را شکل دهد. در کف این حوضچه می توانید آینه هم کار بگذارید تا به آب انعکاس زیبایی ببخشد.

تصویر ساده و زیبا , درست کردن یک کیک بسیار خوشمزه اما خیلی ساده , تزیین تخم مرغ ساده و زیبا


ویدیو : خیلی ساده گلدان های زیبا بسازید