تیلور سویفت و سلفی هایش : تیلور سویفت، بازیگر، ترانه سرا و خواننده مشهور آمریکایی ...تیلور سویفت، بازیگر، ترانه سرا و خواننده مشهور آمریکایی می‌باشد که جذابیت صورت ژورنالیستی وی، سبب معروفیت بسیاری برای این هنرپیشه بیست و پنج ساله شده است.

تیلور سویفت، بازیگر، ترانه سرا و خواننده مشهور آمریکایی می‌باشد که جذابیت صورت ژورنالیستی وی، سبب معروفیت بسیاری برای این هنرپیشه بیست و پنج ساله شده است. همانند بسیاری از سلبریتی های روزگار دیجیتالی ما، سلفی‌های خانم سویفت که همواره با فیگورها و استایل های مختلفی نیز همراه است، یکی از بخش‌های اصلی کارهای روزمره ایشان را تشکیل می‌دهد.

فقط شکیرا، کیم کارداشیان، انجلینا جولی و حتی باراک اوباما نیستند که دنیای سلفی‌های آنان، مخاطبان و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، بلکه تیلور سویفت نیز که سلفی گرفتن‌هایش، بخش جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ایشان را تشکیل می‌دهد، باید به این جمع اضافه کرد. این هنرپیشه و خواننده بیست و پنج ساله آمریکایی، یکی از پر سلفی‌ترین سلبریتی های امروز آمریکا و جهان است. روزی نیست که صفحه اینستاگرام خانم سویفت، مملو از سلفی‌های مختلف او که معمولاً با فیگورها و استایل های مختلف نیز همراه می‌شود، نشود. سلفی‌های تیلور سویفت، می‌تواند همانند کتاب سلفی‌های کیم کارداشیان، یک مجموعه بزرگ شود، چرا که وی در هر مراسم و میهمانی و جمع خصوصی و حتی در حضور مخاطبانش، سلفی تکی و دست جمعی می‌گیرد و سریع در اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد. 

تیلور سویفت , بیوگرافی تیلور سویفت , عکس های تیلور سویفت

صفحه شخصی تیلور سویفت در اینستاگرام، بیش از 38 میلیون فالوور دارد که تنها با 609 پست خانم سویفت در چند سال اخیر، ایجاد شده است. مخاطب بسیار بالای سویفت در اینستاگرام، سبب شده است تا صفحه وی، در فهرست پر فالوور ترین صفحات اینستاگرام جای گیرد و تقریب 15 درصد از مخاطبان 300 میلیونی اینستاگرام، مخاطب تیلور سویفت باشند. از ارزش صفحه سویفت همین بس که اگر ایشان قصد فروش این صفحه با این تعداد مخاطب را داشته باشد، می‌تواند چند میلیون دلار درآمد کسب کند. (باور کنید!).

تیلور سویفت، عادت دارد که با فیگورهای مختلفی، سلفی بگیرد و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. موج جهانی سلفی بازی، بخشی از زندگی روزمره خانم سویفت شده است و به همین دلیل، ایشان را باید یکی از مشهورترین طرفداران جنبش اجتماعی سلفی بازان جهان، قلمداد کرد. جنبشی که می‌کوشد، تا سرزمین دیجیتال را تبدیل به صحنه ثبت تصاویر گوناگون شهروندان دهکده جهانی کند. تیلور سویفت که چهره ژورنالیستی و آرتیستی جذابی دارد، به جنبش سلفی‌های بدون آرایش (no makeup selfie) نیز ملحق شد و از این حرکت حمایت کرد. البته همانند سایر سلفی‌های ایشان، این سلفی نیز در رسانه هابا تحلیل‌های مختلفی همراه شد.

سلفی بدون آرایش تیلور سویفت، همراه شد با سلفی وی با گربه محبوبش که یادآور کارتون گربه‌های اشرافی است! 

زندگی نامه تیلور سویفت , تصاویر تیلور سویفت , تیلور آلیسون سویفت

 (سلفی بدون آرایش تیلور سویفت با یک گربه خواب آلود پشمالو!)


جنبش سلفی‌های بدون آرایش که در سال 2014 میلادی به پا شد، میلیون‌ها مخاطب در سراسر جهان کسب کرد و هزاران سلبریتی، با انتشار سلفی‌های بدون آرایش خود در فضای شبکه‌های اجتماعی، همانند جنبش چالش آب یخ، خواستار انتقال پیامی به جهانیان شدند و توانستند میلیون‌ها دلار برای سازمان‌های خیریه، کمک مالی جمع آوری کند و پایه گذارش، مرکز سرطان در انگلیس بود. کاربران از طریق هشتگ #nomakeupselfies for #cancerawareness به انتشار میلیون‌ها سلفی در حمایت از مقابله با سرطان پرداختند.

جنبش سلفی‌های بدون آرایش، با استقبال سازمان‌های بین المللی نیز مواجه شد.  

کانیه وست و تیلور سویفت , آخرین عمل زیبایی تیلور سویفت , تیلور سویفت و کانیه وست

 (حمایت شورای سرطان استرالیا از جنبش سلفی‌های بدون آرایش)


با ما همراه باشید به دنیای سلفی‌های پر فیگور خانم تیلور سویفت و ما بقی قضایا!

 جواهرات تیلور سویفت , دعوای تیلور سویفت و کتی پری , تیلور سویفت چتری

  (یک سلفی در شب با یک خنده رمانتیک اما بدون فیگور!)

  کی تیلور سویفت را میکند؟ , کتی پری یا تیلور سویفت , تیلور سویفت با کتی پری

 (سلفی تیلور سویفت با Sinead Murray که اخیراً صفحه او را فالو کرده است)

  تیلور سویفت یا کتی پری , ویلای تیلور سویفت , تیلور سویفت با کفش پاشنه بلند

  (یک سلفی در 3 فریم با طرفداران!)
 

تیلور سوییفت , سلفی , الیزابت تیلور

 (سلفی خندان با یک طرفدار. خنده‌های خانم سویفت در سلفی‌هایش، جالب توجه است) 

 

یک درس در مورد بازاریابی از تیلور سوییفت , عکس سلفی , سلفی گرفتن

  (سلفی‌ها با جمع طرفداران)
 

سویفت , تیلور هیل , تیلور

  (فیگورهای تیلور سویفت در سلفی با طرفداران)
 

گوشی سلفی , وحشتناک ترین سلفی جهان , الیسون تیلور

  (سلفی‌های دست جمعی، یکی از برنامه‌های خانم سویفت است)
 

دوربین سلفی , سلفی بازیگران , کریستین تیلور

  (فریمی دیگر از سلفی‌های دست جمعی خانم سویفت)

 تیلور دیلی , بیوگرافی الیزابت تیلور , شکنجه مردی با سیخ داغ برای دزدیدن پول هایش

  (سلفی تیلور با خانم fearne cotton، مجری مشهور تلویزیون در انگلستان)

  cinemakhabar ترین سلفی , سلفی بازیگران جدید , تیلور سوییف

  (در این سلفی، تیلور از عکس گرفتن با demi lovato، خواننده امریکایی تعجب کرده یا دمی متعجب شده؟)

 

بیوگرافی تیلور شیلینگ , عنکبوت بیوه سیاه و بچه هایش , کنسرت تیلور سوییفت در پیست ستین آمریکا

  (دو سلفی با دو دوست مهربان)

     

سلفی های زجر آور , سلفی احمدی نژاد , اولین گوشی سلفی دار

  (یک سلفی مشهور: تیلور سویفت و سلنا گومز)

 

 لیز تیلور , سلفی خطرناک , عکس سلفی سحر قریشی

  (سلفی تیلور سویفت با hailee steinfeld، خواننده و ترانه سرای 18 ساله آمریکایی)

 

گفتنی است، تیلور آلیسون سوئیفت (Taylor Alison Swift) (زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹) خواننده و ترانه‌سرای اهل آمریکایی می‌باشد که بیش از 160 میلیون دارایی بخاطر کارهای هنری و تبلیغاتی خود در یک دهه اخیر کسب کرده است. او در شهر وایومیسینگ پنسیلوانیا بزرگ شد و در سن چهارده‌سالگی برای پیشرفت در موسیقی کانتری به نشویل تنسی نقل مکان کرد. او قراردادی را با بیگ ماشین رکوردز امضاء کرد و به جوان‌ترین ترانه‌نویس انتشارات موسیقی سونی/ای‌تی‌وی تبدیل شد.

او در اکتبر ۲۰۰۶، اولین آلبومش را که نام خودش را برای آن انتخاب کرده بود منتشر کرد. آهنگ «ترانهٔ ما» او را به جوان‌ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ترین ترانه‌های کانتری رسیده‌است. سویفت در سال ۲۰۰۸ نامزد بهترین خواننده جدید در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد. تاکنون ۲۶ میلیون آلبوم و ۷۵ میلیون نسخه دیجیتال از تیلور در سراسر جهان به فروش رسیده‌است. او علاوه بر حرفه موسیقی، در سریال جنایی سی‌اس‌آی (۲۰۰۹)، فیلم کمدی روز ولنتاین (۲۰۱۰) و انیمیشن لوراکس (۲۰۱۲) به عنوان یک بازیگر ظاهر شده است.

 اخبار فرهنگی -برترین ها


ویدیو : تیلور سویفت و سلفی هایش