تصویر بخشنامه افزایش قیمت خودرو سایپا/ پراید چقدر گران شد؟ : تصویر بخشنامه ...تصویر بخشنامه افزایش قیمت خودرو سایپا/ پراید چقدر گران شد؟

تصویر بخشنامه گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی‌های این گروه درباره قیمت جدید محصولات منتشر شد.

 

افزایش قیمت خودرو , قیمت خودرو دست دوم پراید , قیمت خودرو سایپا

 

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مجوز افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا را صادر کرده است. براساس این مجوز، ایران خودرو قیمت محصولات خود را به طور میانگین 10 درصد افزایش خواهد داد، ضمن اینکه گروه خودروسازی سایپا به طور میانگین 18 تا 20 درصد محصولات خود را افزایش و آن را به نمایندگی‌های خود ابلاغ کرد.

در بخشنامه 13100010 گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی‌های این گروه خودروسازی آمده است: باتوجه به تغییر قیمت انواع خودروهای خانواده X100 و تیبا، لیست جدید قیمت فروش خودروهای تولیدی این شرکت از تاریخ 16 مهرماه ابلاغ می‌شود. تصویر بخشنامه به شرح ذیل است:

 

قیمت خودرو پراید , قیمت خودرو های سایپا , افزایش قیمت خودرو در سال 95

 

به گزارش مهر، جدول زیر قیمت جدید خانواده سایپا 131 براساس بخشنامه جدید گروه خودروسازی سایپا را نشان می‌دهد.

 

قیمت خودرو پراید 111 , قیمت خودرو گران شد , افزایش رسمی قیمت خودرو

 

به عنوان مثال، قیمت کارخانه‌ای خودروی سایپا SX131 که پیش از این، 10 میلیون و 440 هزار تومان بود، با بیش از 14 درصد افزایش به بیش از 11 میلیون و 940 هزار تومان افزایش یافت، البته باید اشاره کرد که قیمت خودرو در کارخانه و بازار متفاوت است و بعضا چندین میلیون تومان اختلاف قیمت بین این دو وجود دارد.

به هر حال، قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا به نحوی افزایش یافته که گفته می شود میانگین افزایش محصولات این گروه بین 18 تا 20 درصد است.

گروه خودروسازی ایران خودرو نیز به زودی فهرست جدید قیمت محصولات خود را به نمایندگی‌های خود ابلاغ خواهد بود./مهر

 

قیمت انواع خودرو در بازار ایران

 

 

 


ویدیو : تصویر بخشنامه افزایش قیمت خودرو سایپا/ پراید چقدر گران شد؟