تصاویر شگفت انگیز از غارهای اتریش : شکلگیری صخره ها و غارهای بی نظیر در شرق ...


شکلگیری صخره ها و غارهای بی نظیر در شرق اتریش و همچنین تابش نور روی آنها که جلوه های زیبایی ارائه داده تداعی کننده یک دنیای بیگانه است که حتی کارشناسان نیز از دیدن این صحنه ها ابراز شگفتی کرده‌اند. خبرگزاری مهر: شکلگیری صخره ها و غارهای بی نظیر در شرق اتریش و همچنین تابش نور روی آنها که جلوه های زیبایی ارائه داده تداعی کننده یک دنیای بیگانه است که حتی کارشناسان نیز از دیدن این صحنه ها ابراز شگفتی کرده‌اند.

این غارهای شگفت انگیز در شرق اتریش در منطقه  Obir Tropfsteinh واقع شده اند.
 
غارهای شگفت‌انگیز الورا ellora هند تصاویر , هواپیمایی شگفت انگیز که تبدیل به قطار می شود تصاویر , غارهای شگفت‌انگیز الورا ellora هند
ابزارهای اندازه گیری علمی آب درحال چکه داخل یک غار کوچک و شگفت انگیز را در شرق اتریش  اندازه می گیرد

اکتشافها به این غارها که صدها متر زیر سطح زمین قرار دارند با هدف کشف اطلاعاتی صورت گرفته که می تواند به حل مسائل مربوط به تغییرات جوی کمک کند.

این محققان در طی تحقیقات خود موفق به کشف این سیستم سردابی شده اند که در داخل غارهای این منطقه علاوه بر دیواره های مرمرین زیبا آب وجود دارد و از منافذ ایجاد شده به اعماق زمین نفوذ می کند.

دانشمندان همچنین درحال تهیه یک نقشه دقیق از حرکت آب از داخل و روی سنگهای چند میلیارد ساله را در رشته کوه های آلپ اتریش هستند، آنها از رنگ فلوئر استفاده می کنند تا بتوانند از طریق آن مخازن زیرزمینی را شناسایی کنند تا به منبع اصلی آب برسند.

غارهای شگفت‌انگیز الورا , تصاویر سه بعدی شگفت انگیز , جنگنده شگفت انگیز ایرانی را بشناسید تصاویر

دکتر جینا موزلی با استفاده از طناب به داخلی یکی از این غارهای سرد در اتریش می رود

عکاس بریتانیایی نیز همراه این گروه از دانشمندان شده تا همانطوری که آنها در داخل این غارها حرکت می کنند وی تصاویر شگفت انگیزی از شکل گیری این سنگها را ثبت کند.

رابی 32 ساله از منچستر به عنوان عکاس این تصاویر اظهار داشت: این غارها صعب العبور و فراموش نشدنی هستند. برخی از این غارها تاریک و بدون هیچ نوری هستند بنابراین باید هنگام قدم گذاشتن روی هرچیز بسیار مراقب باشید.

به رغم این خطرات رابی تصاویر بسیار شگفت انگیزی از این غارها ارائه کرده است.

این عکاس یادآور شد: بسیاری از مردم با دیدن این تصاویر شگفت زده شدند چرا که آنها نمی توانستند تصور کنند که در اعماق زمین چنین ساختارهایی وجود دارد. غارها به ندرت به این شکل وجود دارند. کاشفان غار تنها از چراغ روی کلاه خود استفاده می کنند تا راه پیش رو را مشخص کنند و ما از هیچ چراغ پرنوری برای گرفتن این تصاویر استفاده نکردیم.

جداسازی شگفت انگیز دوقلوهای از سر به هم چسبیده تصاویر , تصاویر حیوانات شگفت انگیز , پل شگفت انگیز برای المپیک 2020 تصاویر

نمایی از پوشش گیاهی سبز با شکوه که ورودی غار را فراگرفته است

چند نوع خلقت شگفت انگیز , شارژ شگفت انگیز همراه اول , نجات شگفت انگیز هواپیما توسط وانت عکس

نمای منحصر به فرد مرمری داخل غار

شگفت انگیز , مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 , فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها

ساختارهای ناب دست نخورده در غارهای شرق اتریش

جانوران شگفت انگیز , ماجراهای شگفت انگیز , خانواده شگفت انگیز

غار کاترلوش در شرق اتریش

عکس شگفت انگیز , اخبار شگفت انگیز جهان , عکس های شگفت انگیز

نمای مرمرین داخل غار اسپاناگل در اتریش       


ویدیو : تصاویر شگفت انگیز از غارهای اتریش