ترکیب پرسپولیس مقابل گسترش فولاد : برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر گسترش فولاد ...


برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر گسترش فولاد دو مهره هجومی اش را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر گسترش فولاد دو مهره هجومی اش را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

 سرمربی کروات پرسپولیس در بازی امروز هم نمی تواند از تمام پتانسیل خود برابر گسترش استفاده کند. او مهدی طارمی و علی علیپور که جمعا نیمی از گل های پرسپولیس در این فصل را به ثمر رسانده اند را در اختیار نخواهد داشت و احتمال بازگشت جری بنگستون به ترکیب اصلی افزایش یافته است.

در درون دروازه سوشا مکانی گزینه غیرقابل تغییر برانکو خواهد بود و شماره یک برابر گسترشی ها به دنبال بسته نگه داشتن دروازه اش است.

ترکیب چهار نفره خط دفاعی پرسپولیس بدون تغییر نسبت به دیدارهای گذشته و با حضور محمد انصاری، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی و رامین رضاییان تشکیل خواهد شد.

کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی دو هافبک دفاعی پرسپولیس در این بازی خواهند بود و فرشاد احمدزاده در وینگر راست و محسن مسلمان در سمت چپ در ترکیب به میدان می روند.

امید عالیشاه بعد از پایان محرومیت یک جلسه‌ای اش فردا در کنار جری بنگستون به میدان می رود تا برابر خط دفاعی سختکوش گسترش قرار گیرند.


ویدیو : ترکیب پرسپولیس مقابل گسترش فولاد