تحویل به روز خودروهای ثبت نامی "سایپا" : تحویل به روز خودروهای ثبت نامی "سایپا" معاون ...تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا , تحویل خودروهای اقساطی سایپا , زمان تحویل خودروهای ثبت نامی ایران d8

تحویل به روز خودروهای ثبت نامی "سایپا"

معاون بازاریابی و فروش داخلی گروه خودروسازی سایپا از انجام به روز تعهدات شرکت سایپا در خصوص خودروهای ثبت نامی خبر داد و گفت: هم اکنون نیز در حال تحویل خودروهای اردیبهشت و خرداد ماه هستیم.

محمدعلی قادری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: تمامی تعهدات شرکت سایپا در مورد تحویل خودروهای تیانا، تندر90 و خانواده پراید در موعد مقرر در حال انجام است.

وی ادامه داد: تحویل خودروهایی همچون تندر 90 که قیمت جدید آنها مشخص نشده بر اساس نرخ مصوب قبلی انجام می گیرد و پس از تعیین تکلیف در صورت اختلاف قیمت، مابه تفاوت آن به مصرف کننده باز گرداننده می شود.

قادری با اشاره به کاهش تولید خودروی مگان طی ماه گذشته تصریح کرد: هم اکنون تنها مشکل موجود در تحویل ها در خصوص خودرو مگان است که به دلیل برخی مشکلات و محدودیت های موجود، شرکت سایپا در تحویل این خودرو به مشتریان با مشکلاتی مواجه شده است.

وی افزود: امید می رود با تامین مناسب قطعات وارداتی، این مشکلات تا پایان خرداد ماه مرتفع شود.

قادری خاطرنشان کرد: اشخاصی که خودرو مگان ثبت نام کرده اند و حال با افزایش قیمت قصد انصراف دارند بر اساس تعهدات شرکت و قوانین موجود سود خود را دریافت می نمایند./باشگاه خبرنگاران

 

 قیمت انواع خودرو در بازار ایران

 


ویدیو : تحویل به روز خودروهای ثبت نامی "سایپا"