اتاق خواب رؤیایی با رزهای ویکتوریایی : رزهای ویکتوریا یی می توانند یک اتاق ...


رزهای ویکتوریا یی می توانند یک اتاق خواب رؤیایی و تکرار نشدنی برای شما بسازند.
مجله زندگی ایده آل: رنگ صورتی، چه مورد علاقه شما باشد، چه نباشد، منبع آرامش است. شما با اضافه کردن این رنگ به دکوراسیون یک اتاق می‌توانید فضایی آرام و آرامش‌بخش فراهم کنید، به همین دلیل طراحان داخلی رنگ صورتی را برای اتاق خواب توصیه می‌کنند ولی اغلب خانم‌ها و آقایان به دلیل کاربرد همیشگی این رنگ برای اتاق نوزاد، تمایلی به استفاده از رنگ صورتی در اتاق خواب خود ندارند. در این شماره مجله، پیشنهادی برای شما داریم تا هم آرامش رنگ صورتی را به اتاق خواب خود بیاورید و هم آن را از اتاق نوزاد، تبدیل به اتاقی رؤیایی و افسانه‌ای کنید.

 رزهای ویکتوریایی؛ رزهای رؤیایی

کاغذ دیواری اتاق خواب , اتاق خواب , دکوراسیون اتاق خواب

یکی از سمبل‌های رنگ صورتی، گل‌های رز هستند؛ به‌خصوص آن نوع که به رزهای ویکتوریایی مشهور هستند. دوران حکومت ملکه ویکتوریا در انگلستان، یکی از مقاطع رونق و شکوه این سرزمین بوده که آثار ماندگاری در تاریخ این کشور و حتی با جسارت می‌توان گفت در جهان دارد. یکی از این آثار ورود نقش و نگار گل‌ها در دکوراسیون داخلی است. رزهای ویکتوریایی، رزهای صورتی پرگلی هستند که آن روزگاران محبوب ملکه ویکتوریا بودند و امروزه با وجود گذشت سال‌ها، تصویری کلاسیک هستند که پیشنهاد می‌کنیم برای دکور اتاق خواب خود استفاده کنید. با استفاده از رزهای ویکتوریایی شما می‌توانید محیطی آرامش‌بخش، زیبا و رؤیایی در اتاق خواب خود بسازید.

1.  خواب گلدار

پرده اتاق خواب , تزیین اتاق خواب , رنگ اتاق خواب

یک دست سرویس خواب با گل‌های صورتی چون استفاده از گل در سرویس خواب یکی از کلاسیک‌ترین نقش‌هاست، به‌راحتی چنین سرویس خوابی را پیدا می‌کنید. اگر به نمونه‌های امروزی‌تر علاقه دارید، می‌توانید سراغ سرویس‌ها با نقش های ترکیبی بروید.

2. سفید رنگ رؤیاها

کمد دیواری اتاق خواب , دکوراسیون اتاق خواب دخترانه , طراحی اتاق خواب

 برای وسایل اتاق سراغ رنگ سفید بروید. ترکیب دو رنگ سفید و صورتی همان چیزی است که شما برای ایجاد فضایی آرامش‌بخش و دور از استرس احتیاج دارید. همان جایی که هر شب تمام اضطراب و استرس را از شما دور می‌کند.

3.  دیواری گل‌پوش

دیزاین اتاق خواب , اتاق خواب عروس , لوستر اتاق خواب

کاغذ دیواری با نقش گل‌های صورتی یکی از ساده‌ترین و موثرترین راه‌ها برای صورتی کردن فضای اتاق خواب شماست که می‌توانید این مدل کاغذ دیواری را در اکثر مجموعه‌ها ببینید فقط فراموش نکنید اگر کاغذ دیواری با گل‌های درشت انتخاب می‌کنید، برای یک یا دو دیوار به کار ببرید اما اگر سراغ طرح‌های ریز می‌روید، استفاده از آن برای تمام دیوارهای اتاق چندان آزاردهنده نیست. برای کاغذ دیواری حتما صورتی ملایم
 انتخاب کنید.

4.  تزئینات رؤیایی

چیدمان اتاق خواب , اتاق خواب مستر , دکوراسیون داخلی اتاق خواب

 اینها وسایل تزئینی هستند که شما برای اتاق خواب خود احتیاج دارید. یک بشقاب با تصویر گل رز برای ستون، یک جعبه جواهرات گل نشان برای روی میز توالت و ... برای داشتن این وسایل لازم نیست خیلی هزینه کنید، اول سری به جمعه بازار بزنید. از بین وسایل قدیمی می‌توانید چند تکه به‌درد بخور پیدا کنید، اگر میسر نشد سری به فروشگاه‌های خیابان میرزای شیرازی بزنید. آرامش رمز این اتاق است. با خرید وسایل زیاد و شلوغ کردن اتاق از هدف اصلی دور نشوید اجازه دهید حس و حال رؤیایی گل‌های رز در اتاق شما بپیچد.

5.  از میان خاطره ها

اتاق خواب دخترانه , طراحی داخلی اتاق خواب , بازسازی اتاق خواب

 وسایل چوبی که روی آنها، تصویر گل نقاشی شده، بهترین چیزی است که اتاق شما برای تبدیل شدن به اتاق ملکه ویکتوریا احتیاج دارد. خیلی نگران پیدا کردن چنین وسایلی نباشید، کافی است به جای فروشگاه‌های مدرن مبلمان، سری به مغازه‌هایی بزنید که کارهای کلاسیک عرضه می‌کنند. می‌توانید تمام سرویس اتاق خواب خود را با این طرح و نقش انتخاب کنید اما برای اینکه در آینده دست‌تان در تغییر دکوراسیون کم‌هزینه باز باشد، ما یک بوفه در گوشه خالی اتاق را پیشنهاد می‌کنیم که بیشتر هم به چشم می‌آید.

6. قابی برای همیشه

رنگ مناسب برای اتاق خواب , اتاق خواب کودک , دکور اتاق خواب

 شما برای تزئین دیوارها، روی میز و ... به چنین قاب عکس‌هایی احتیاج دارید. این روزها نمونه طلایی این مدل قاب عکس‌های گچی زیاد شده اما رنگ طلایی سنخیتی با نوع دکوراسیون انتخابی شما ندارد. بهترین رنگ برای ترکیب با گل‌های رز ویکتوریایی و ساختن اتاقی رؤیایی سفید است. شما با این انتخاب قرار است اتاقی راحت و صمیمی خلق کنید ولی رنگ طلایی و نقره‌ای برای محیط‌های رسمی، سالن‌های بزرگ که قرار است نشان دهنده شکوه و تجمل باشند، کاربرد دارند؛ فضایی که کسی برای اتاق خواب شما پیشنهاد نمی‌کند.

7.  این اتاق زنده است

تزیین اتاق خواب عروس , دکوراسیون اتاق خواب عروس , طراحی دکوراسیون اتاق خواب

گاهی با خرید گل رز صورتی، این موجود زنده را به اتاق خواب خود بیاورید تا نشاط و سرزندگی‌اش در اتاق آرام شما بپیچد. برای گلدان هم به جای نمونه‌های کریستال که با چنین فضای صمیمی هماهنگی ندارند، سراغ یک پارچ فلزی قدیمی بروید و با یک قلم‌مو ساده رنگ کنید.  نگران انتخاب رزهای ویکتوریایی برای اتاق خواب خود نباشید، همان‌طور که در این 200 سال رونق و محبوبیت خود را به‌عنوان یکی از نمادهای دکوراسیون داخلی از دست نداده‌اند تا 200 سال دیگر هم از دست نخواهند داد.


ویدیو : اتاق خواب رؤیایی با رزهای ویکتوریایی